מה הוא מתכנן? ליברמן: "תשאלו אותי על הנייה בתום הקדנציה"

"ברברן, הבטחת לחסל את הנייה": שר הביטחון ניהל היום שו"ת אינטרנטי עם תומכיו. מספר לא מבוטל של גולשים הזכירו לו את הבטחתו המפורסמת "לחסל את הנייה בתוך 48 שעות" וזכו ממנו לתשובה מסתורית

הבטחתו המפורסמת של שר הביטחון, אביגדור ליברמן, בשבתו כח"כ באופוזיציה "לחסל את הנייה בתוך 48 שעות ברגע שהוא יתמנה לשר הביטחון" הפכה לנשק תדיר בידי מתנגדיו. הללו משתמשים בה כהוכחה לחוסר רצינותו ולאי-עמידתו בהבטחותיו.

היום קיים ליברמן שו"ת אינטרנטי עם תומכיו, וכצפוי, מספר לא מבוטל מהם הזכירו לו את ההבטחה המפורסמת. "מה עם הנייה אתה הבטחת – תקיים! הבטחת תוך 48 שעות לחסל אותו . ואתה לא עומד בהבטחותייך בכלל !!!! איכזבת אותי נורא. בגלל המדיניות המאופקת שלך החמאס עושה מאיתנו צחוק", כתב לו אחד הגולשים.

גולש אחר הוסיף בעוקצנות: "ברברן, מה שלום איסמעיל הנייה?".

כאמור, שאלות מסוג זה חזרו על עצמן בוויראציות שונות והשר ליברמן השיב לכל השואלים באופן כללי. "החכמה היא להתנהל באחריות ובנחישות", השיב ליברמן והוסיף במסתוריות: "תשאלו אותי על הנייה בתום התקופה שלי כשר הביטחון".

עוד הוסיף ליברמן בסוגיית עזה: "אנחנו מנהלים מדיניות חדשה נגד חמאס בצורה אחראית ונחושה. מי שרואה את התגובות שלנו מבין שזו מדיניות אחרת. מדיניות של נחישות ואחריות".

חמאס ישבור את הכלים? הדילמה של ארגון הטרור העזתי

2 תגובות

באמת ברברן!!! כאשר ילכו לבחירות הוא יטען שלא הספיק להשלים את המלאכה….אבל בסוף הוא מבין שהציבור ישכח את זה, עיין ערך לפיד…

ליברמן בבוקר "בלה בלה בלה בלה…"
ליברמן בצהרים "בלה בלה בלה בלה…"
ליברמן בערב "בלה בלה בלה בלה…"
ובלילה אשתו תשאל אותו כמו כל יום "מה גם היום לא עשית כלום?"

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן