בנט מגיב לחשיפה: "לא נעים שרה"מ מתכנן נגדך סדרת כתבות מכפישות"

שר החינוך מתייחס לראשונה לדיווח כי רה"מ ביקש ממו"ל 'ידיעות' נוני מוזס, לפרסם נגדו סדרת כתבות מכפישות: "בזמן אמת לא הבנתי מאיפה כל סדרת הכתבות הללו - עכשיו מתחברים לי כל מיני דברים" • "בסיום החקירה אשמח לקבל מידי המשטרה את האינפורמציה"

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

שר החינוך נפתלי בנט מתייחס הבוקר לדיווח שנחשף ב'הארץ' ולפיו, ב אחת מפגישותיו עם מו"ל 'ידיעות' נוני מוזס, התאונן נתניהו על הסיקור האוהד לו זוכה בנט בעיתונו, תוך שהוא רומז למוזס, כי היה מוטב לו היה 'ידיעות' מפרסם סדרת כתבות שיכפישו את שמו של נפתלי בנט.

בראיון לגל"צ הבוקר אמר השר בנט, כי "הדבר האחרון שהייתי מעלה בדעתי זה שרה"מ יפנה למו"ל עיתון בישראל כדי שיפרסם עלי כתבות מכפישות".

"זה מאוד לא נעים להבין שראש ממשלה פונה למו"ל כדי לבקש שיעשו סדרת כתבות נגד 'הבית היהודי' כשבתמורה יסגרו את 'ישראל היום' או משהו כזה".

בנט הבהיר, כי הוא היה שמח לו לאחר סיום החקירה שמנהלת המשטרה, יועברו הממצאים לידיו, לדבריו, "אני יודע שהמשטרה בודקת את הנושא ואני בהחלט אשמח לקבל את האינפורמציה".

בראיון ניסה לשחזר בנט את אותם ימים כאומר, "עכשיו מתחברים לי כל מיני דברים – בזמן אמת לא הבנתי מאיפה כל סדרת הכתבות הללו, שהיו מצוצות מהאצבע, הגיעו. דיברו שם על הקמת מעונות ואני מאוד השקעתי בזה – עכשיו מתבררים הדברים וזה מהווה כעין סגירת מעגל, זה מאוד עצוב".

באשר לסוגיית 'התאגיד' סבור בנט כי מדובר במשבר הזוי שמוביל ראש הממשלה, הוא משוכנע כי "המבוגרים יישוב יחדיו עד אשר ייצא עשן לבן והענין יהיה מאחורינו".

בבית היהודי זועמים: "לשקול מחדש הברית עם נתניהו"

בסוף השבוע פורסם בעיתון הארץ כי באחת השיחות בין השניים אמר נתניהו למוזס כי היה מעוניין שמפלגת הבית היהודי בראשות בנט תישאר לאחר הבחירות קטנה ככל האפשר. נתניהו קבל בפני המו"ל על כך שהוא מגונן על בנט ועל ראש מפלגת כולנו, משה כחלון, ועוטף אותם בצמר גפן.

מוזס הבין כנראה מה מבקש ממנו ראש הממשלה, ובאחת הפגישות הבאות ביניהם הודיע לו שנושא בנט טופל – כלומר, שראש הבית היהודי איבד את חומת ההגנה שנתניהו היה סבור שמוזס מעניק לו. העיתונאי גידי וייץ מתאר כי באותה שיחה הציג מוזס לנתניהו מחווה עיתונאית: כתבה בכלי התקשורת בבעלותו, שבה תקפו את בנט.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell