הרטמכ"ל איזנקוט: "הצלחנו לבלום את מתקפות הטרור"

הרטמכ"ל גדי איזנקוט נאם בטקס קצינים ונגדים ואמר: "ברגע האמת נדע להפעיל תמרון חד, נרחב ורב-עוצמה שיכריע אויב ויביא לניצחון במלחמה, נוסיף לפעול לילות כימין כדי שעם ישראל יחגוג בשקט ובבטחה"

בבסיס פלמחים נערך היום (שני) טקס קצינים ונגדים מצטיינים, במעמד הרמטכ"ל רב-אלוף גדי איזנקוט, חברי פורום מטכ"ל ומפקדי החילות.

"הצלחנו לבלום את מתקפת הטרור באזור יהודה ושומרון ובארץ כולה בזכות הנחישות, עוז הרוח והמקצועיות של לוחמי צה"ל. מעבר לגבולותינו, אנחנו עדים לניסיונות להבריח נשק מסוכן לידיים הלא נכונות, ופועלים כדי לשמר את האינטרסים החיוניים של מדינת ישראל. אמר הרמטכ"ל בנאום שנשא.

"נמשיך לשפר את כשירותו של החוד הלוחם ביבשה, באוויר ובים, כדי להבטיח שברגע האמת נדע להפעיל תמרון חד, נרחב ורב- עוצמה שיכריע אויב ויביא לניצחוננו במלחמה. בעוד שבוע יסב עם ישראל לשולחן חג הפסח ויציין את מעבר העם מעבדות לחרות. יחד, נוסיף לפעול לילות כימים כדי שעם ישראל יוכל לחגוג את החג בשקט ובבטחה".

"השנה נציין יובל שנים למלחמת ששת הימים. 50 שנים חלפו והרוח המפעמת בלב חיילנו נשארה כשהייתה – רוח של רעות, אומץ לב ומסירות. בשעה שדגלי המדינה יונפו לראש התורן בחודש הבא ועם ישראל יחגוג את יום העצמאות השישים ותשעה למדינת ישראל, נוקיר את עשייתם של החיילים והמפקדים שבזכותה מתאפשר לעמנו לחיות כעם חופשי בארצו".

הרמטכ"ל פנה למצטיין ואמר כי להם כי "כולכם פועלים יחדיו למען מטרה משותפת- ההגנה על אזרחי מדינת ישראל ותושביה. לאורך השנה התמודדנו עם מגוון איומים רחב ומאתגר".

איזנקוט שיבח את החיילים על הצלחה בבלימת מתקפות הטרור באיזור יהודה ושומרון. "נמשיך לשפר את כשירותו של החוד הלוחם ביבשה, באוויר ובים, כדי להבטיח שברגע האמת נדע להפעיל תמרון חד, נרחב ורב-עצמה שיכריע אויב ויביא לניצחוננו במלחמה. בעוד שבוע יסב עם ישראל לשולחן חג הפסח ויציין את מעבר העם מעבדות לחרות. יחד, נוסיף לפעול לילות כימים כדי שעם ישראל יוכל לחגוג את החג בשקט ובבטחה".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *