מזעזע: "הדתיים מסוכנים מחיזבאללה. את הערבים אפשר להרוג – אותם לא"

אנטישמיות כחול לבן: טור רווי הסתה ושנאה חסרת תקדים שפרסם עיתונאי ב'הארץ' הוביל לגל גינויים חסר תקדים בימים ובמשמא, ולקריאות להעמדת הכותב לדין • דרעי: "הכל בשם הפלורליזם. בושה". לפיד: "אנטישמיות צרופה". מוזס: "גם החרדים סופגים מנות רעל כאלו"

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

אנטישמיות קלאסית מעל דפי עיתון 'הארץ': תגובות נזעמות בעקבות טור חסק תקדים בבוטות ובהסתה שלו שמתפרסם הבוקר ב'הארץ'. הטור, עליו חתום העיתונאי יוסי קליין, משתלח באופן נבזי בציבור הדתי לאומי בכללותו, תוך שהוא מציג את אנשיו כ"גרועים מחיזבאללה" ומסביר "שאת חיזבאללה אפשר להרוג, אות _הדתיים) לא".

להלן מספר "פנינים מהמאר המדובר: "הדתיים הלאומיים מסוכנים. מסוכנים יותר מהחיזבאללה, יותר מנהגים דורסים וילדות עם מספריים. את הערבים אפשר לנטרל (במקור: להרוג. מאוחר יותר שונה הנוסח. ב.ב.), אותם לא. מה הם רוצים? להשתלט על המדינה ולנקות אותה מערבים. אם תשאלו, הם יכחישו. הם יודעים, שמוקדם מדי להיות כה גלויים. אל תאמינו להכחשות שלהם. הלאומיות הדתית שלהם היא לאומנות קיצונית, עטופה ביראת שמים חסודה. היא מחלחלת למערכת החינוך, מתחזקת בצבא ומשפיעה על בית המשפט העליון. הם כבר בדרך אלינו, עוד רגע והם פורצים את הדלת.

"הם קוראים לעצמם בשם "ציונות דתית", נוטפי שמן זך, סוכר ודבש. זה השכפ"ץ שלהם. בחסותו הם עושים מעשים מגונים כשעיניהם מתגלגלות השמיימה. הם ממוקדים — רק השתלטות וסילוק מעניינים אותם. תגידו להם "פערים חברתיים", והם יפהקו, דברו אתם על מצוקת דיור, והם יגחכו. מצוקת דיור? לא אצלם. הם לא יקראו לחסרי דיור לגור בבתים היפים שבנו בחצי חינם. הם לא רוצים אותם שם. הם האליטה, ואליטה לא רוצה שכנים כאלה לידה. האליטה השתנתה, אבל לא השיטה: אשכנזים למעלה, מזרחים למטה. הם לא יתערבבו עם מזרחים".

בתמונה: כותרת המאמר (שונתה מאוחר יותר מ'להרוג' ל'לנטרל')
866380_C

בתמונה: הקריקטורה שצורפה למאמר
3112210095

הטור, כאמור, גרר קונצנזוס פוליטי נדיר בין כל מרכיבי המערכת הפוליטית שגינו אותו נחרצות. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, כתב: "המאמר ב'הארץ' מביש והזוי. הם איבדו את זה לגמרי. הציבור הדתי לאומי הוא מלח הארץ, בניו ובנותיו משרתים בצה״ל ובשירות הלאומי למען מדינת ישראל וביטחון ישראל. אני גאה בהם כמו רוב אזרחי המדינה".

יו"ר האופוזיצה הוסיף: "זה מקומם וזה מקומם. מאמרו של יוסי קליין ראוי לכל גינוי".

יו"ר ש"ס, השר אריה דרעי: "פעם זה החרדים, פעם מזרחיים והפעם דתיים לאומיים, אבל תמיד נגד כל מה שמריח יהדות ומסורת והכל בשם הנאורות והפלורליזם כמובן. בושה".

ח"כ אליעזר מוזס: "הציבור החרדי סופג מנות רעל כאלו מידי יום. אולי עכשיו יבינו את חומרת הדברים".

השר נפתלי בנט: "עיתון הארץ, תחדלו. תתבייש עמוס שוקן, תתביישו עורכי הארץ. תרדו עלי. תכתבו שאני 'פשיסט' ו'תומך אפרטהייד' ו'מסוכן לישראל'. על כבודי אני מוחל, אבל על כבודו של הציבור הנפלא הזה לא אמחל".

ח"כ יאיר לפיד: "רועי קליין ז"ל מסוכן? ח"כ שטרן והרב פירון מסוכנים יותר מחיזבאללה?" מה לגבי עמנואל מורנו ז"ל? הטקסט ב"הארץ" נגד הציונות הדתית הוא טקסט אנטישמי צרוף".

5 תגובות

"חסר תקדים בימים ובמשמא" ??????? באיזה שפה זה?

הוא כוטב בשגיאוט כתיו כדי לשנוט מדרך הכטיבא בחול המואד.

חחח, אין צורך,למדנו שלפי ההלכה אין בעיה להקליד במחשב בחול המועד

גם את יטלר עי מעלים לתור הארץ יוסי קליין יכול ללאות

וכמובן הביטו בתגובת לפיד "הרב פירון"

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell