יום אחרי הדיון הטעון והסוער בועדה לביקורת המדינה, מתייחס ח"כ מיקי זוהר לחילופי הדברים עם אמו של הדר גולדין ומכה על חטא: ""מסכים עם רוב הטענות של משפחת גולדין. ראש הממשלה צריך לתת תשובות"

"לא הייתה לי שום כוונה ושום רצון חלילה לפגוע בגברת גולדין. הדבר היחידי שאמרתי הוא שאני לא יכול להסכים עם הטענה שהפכנו את המשפחות השכולות לאויבי העם כי זה משהו שבאמת לא רצינו לעשות ואין לנו שום רצון לעשות, ואנחנו גם מבינים היטב את הקושי הרב שיש למשפחות השכולות וגם רגישים כלפיהם. הטענה הזאת גרמה לי להגיד שזה לא נכון וזו הייתה שגיאה. הייתי צריך לשתוק ולתת לגברת גולדין לומר את אשר על לבה, ולא משנה עד כמה קשים הדברים שאני צריך לשמוע. זו הייתה החלטה לא נכונה שקיבלתי ואני מתנצל על כך", כך אומר הבוקר ח"כ מיקי זוהר בעקבות הדיון הסוער אמש בועדה לביקורת המדינה..

בראיון לאתר YNET הוסיף זוהר: "אני מסכים עם רוב הטענות של משפחת גולדין. בהרבה מאוד מקרים גם נאבקתי נגד שחרור מחבלים, ואמרתי שאני לא מסכים למדיניות רכה כלפי החמאס, כל עוד הם מחזיקים בחיילים שלנו. הטענות שלהם בעיני מוצדקות. לצערי הרב מה שקרה אתמול מבחינתי הוא שאמרתי משפט מאוד תמים, שעשה נזק באמת גדול. הלקח שלי בעניין הזה זה לא משנה מה אומרים, אתה צריך בסופו של דבר לשתוק, ובפרט שמדובר באישה ששילמה את המחיר היקר ביותר בעבור מדינת ישראל".

לדבריו, "האופוזיציה הצליחה להפיל אותנו בפח. היא הצליחה ליצור דיון שהוא לא דיון ענייני ומקצועי, אלא פופוליסטי על מנת לנגח אותנו ולהביא אותנו לסיטואציות בעייתיות והם הצליחו בזה. הם הביאו את המשפחות השכולות לשם שמאוד קשה להתמודד איתם, בלתי אפשרי אפילו. אנחנו צריכים תמיד להבין שאנחנו לא יכולים אפילו להביט להם בעיניים. פוליטיקאים ישבו לצד המשפחות השכולות ויצרו קרקס שאנחנו היינו השחקנים המרכזיים בו בשיא טיפשותנו. נפלנו בעניין הזה וחבל, הייתי צריך פשוט לשתוק".

זוהר הוסיף: "מי שצריך לספק תשובות במקום לספק התנצלויות זה נבחרי הציבור ובראש בראשונה ראש הממשלה בנימין נתניהו, שכמו שהוא הביא לעסקת שליט יכול להביא להכרעה של החטיפות. אם הוא לא מאמין בכך, אז אני חושב שכפי ששמענו אתמול אני חושב שאנחנו במצב מאוד בעייתי. צריך לאתגר אותו, לתחקר את הנושא. לפני ארבעה חודשים הייתה החלטת קבינט עם שורת לחצים על אסירי חמאס ולחצים על הרצועה ועל הסחורות שנכנסות לסחורה. שום דבר לא בוצע במילימטר. המשפחה שלי מחזרת על הפתחים,מתחננת על דלתות משרדי הממשלה שההחלטה הזאת תמומש, ומחליטים להימנע ממנה".