אב שכול התפרץ לנאום רה"מ: "לא סולח על דמעותיה של לאה גולדין"

בהר הרצל נחנך היכל זכרון ממלכתי לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. בטקס נשאו דברים ראש הממשלה, נשיא המדינה ושר הביטחון • מבוכה קלה נרשמה כאשר הורה שכול התפץ לדברי רה"מ במחאה על עימות הח"כים עם המשפחות השכולות

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

בהר הרצל בירושלים נחנך הבוקר היכל הזיכרון הממלכתי לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. שורה של אישים בכירים השתתפו בטקס, בהם ראש הממשלה, שר הביטחון ונשיא המדינה.

ראש הממשלה אמר בטקס: "לא פחות משאנו זוכרים את חללי מערכות ישראל, הם אלה שמזכירים לנו מי אנחנו, מהי תכלית עשייתנו, אהבת מולדת, גבורה ומסירות, אחדות גורל, נר תמיד שלא יכבה. גם כשלא תהיינה משפחות, גם כשלא יהיה אדם פרטי שיזכור את הנופלים והנופלות, יידלק ביום נפילתם כאן נר זיכרון מיוחד להם".

רגע של מבוכה נרשם בעת נאומו של נתניהו כאשר לדבריו התפרץ הורה שכול שאמר: "גם ביום קדוש זה אני לא סולח על דמעותיה של לאה גולדין, דמעותיה חייבו תגובה ובקשת סליחה ומחילה מידיים". דבריו מכוונים לחילופי הדברים הקשים בין הורים שכולים לח"כים מהליכוד בועדה לביקורת המדינה.

ראש הממשלה בחר שלא להגיב לדברים, אלא נתן להורה לסיים את דבריו והמשיך בנאומו.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell