גם בימים בהם יש המבקשים לערער את חומות השבת בארץ הקודש, יש שאינם נרתעים ומקבלים החלטה אמיצה לסגור את העסק ביום השבת. בעלי רפטינג נהר הירדן, יצאו בהודעה פומבית בנושא, וזכו לקדש שם שמיים ברבים

לאחר עשרים שנות פעילות, במהלכה הדירו רבים מבני הציבור החרדי את רגליהם מהמקום, הודיעו הלילה בעלי "רפטינג נהר הירדן" כי קיבלו החלטה לסגור את שערי המקום בשבתות ובחגי ישראל.

הודעה אמיצה זו מתפרסמת על רקע מאבק השבת בעיר תל אביב המתפשטת בערים נוספות. "קיבלנו החלטה אמיצה ולאחר שנים של עשיה והצלחה החל מעכשיו רפטינג נהר הירדן על כל פעילותיו ימשיך לארח אתכם באהבה ללא שבתות וחגים", נכתב בהודעה הפומבית של החברה.

"לאחר שנים של עשיה רצופה בעולם התיירות של ארץ הגליל ופיתוח אתר רפטינג נהר הירדן, האטרקציות השונות ומסעדת "איסקנדר", למותגי על בענף שמארחים מאות אלפי אורחים מהארץ ומסביב לעולם כל השנה, הגענו למסקנה שהמרוץ הארוך בהצלחת העסק המסעדה והאטרקציות בענף התיירות הגלילי חייב להשתנות. החל מעכשיו רפטינג נהר הירדן על כל פעילותיו ימשיך לארח אתכם באהבה, חורף קיץ כל שנה ללא שבתות וחגים".
18222204_1294889327290839_574450583547735077_n

מתברר כי עם ישראל קיבל את ההודעה בברכה. כל התגובות ברשת החברתית לפרסום, היו חיוביות. "כל הכבוד!! בעז"ה תראו מזה רק ברכה!!", כתבה אחת הגולשות. גולש אחר הוסיף: "משפחת גיגי היקרים , ישר כח ושתדעו רק הצלחה ושפע של פרנסה". "אכן החלטה אמיצה, אין לי ספק שרפטינג נהר הירדן וכל הפעילויות שבו ימשיכו להצליח ולשגשג גם בפורמט החדש", כתב גולש אחר. כאמור, מדובר רק בחלק קטן מן התגובות החיוביות שקיבלו בעלי המקום.