"הימין סוף סוף מממש את המדיניות שלו - עשרות שנים הם היו היה בשלטון אך הם פחדו לעשות זאת" • על ביקור טראמפ: "חבל לבזבז כהונה בת ארבע שנים ביצירת ציפיות שווא שיובילו לאכזבה ואלימות"

מלחמות כיפופי ידיים לא מעטות, נרשמו בין ראש הממשלה לשר נפתלי בנט מאז נבחר לכהן כראש מפלגת 'הבית היהודי'.

בנט כזכור, הרבה לתקוף את ראש הממשלה והאשים אותו על ירי בתוך הנגמ"ש, וזאת לאחר שזה הרבה לתקוף ולצאת נגדו כשראה בעיניים כלות, כיצד זה צובר תאוצה ופופולריות בקרב על קולות מחנה הימין.

אמש, בראיון שהעניק לתוכנית "פגוש את העיתונות" בערוץ 2, הביע בנט סיפוק רב מעבודתו כשר בממשלה כמו גם מהמשוב החיובי שמקבלת מפלגתו מהסקרים האחרונים בהם זוכה המפלגה לעלייה משמעותית בכוחה, ומתח ביקורת מרומזת על התנהלות 'הליכוד' כשאמר, כי "מאז שנכנסנו לזירה, הממשלה למדה למשול", עשרות שנים הם (הליכוד) היו היה בשלטון אך הם פחדו לעשות זאת".

בנט ציין בסיפוק, כי הודות למפלגת 'הבית היהודי', "הימין סוף סוף מממש את המדיניות שלו – לפעמים אנחנו צריכים למצוא את האיזון הנכון, איך לעשות את זה בצורה ממלכתית, אך בסופו של תהליך ממומשת כאן אג'נדה ימנית".

בהמשך מתח שר החינוך ביקורת על התנהלות נתניהו אל מול הנשיא טראמפ ואמר, כי "מראש היה עלינו להבהיר לטראמפ, שלא תהיה מדינה פלסטינית מעבר לזו שבעזה"

לדבריו, "חבל לבזבז כהונה בת ארבע שנים, לייצר ציפיות בשטח, אכזבה וחלילה אלימות. אני מאוד רוצה שלום, השאלה איך מגיעים אליו. לתפיסתי עוצמה היא זו שמביאה בסופו של דבר לשלום, ואילו דווקא מסירות והעברות שטחים לפלסטינים, מוכח שהם מובילות לטרור ולמוות. ההיסטוריה הוכיחה, כי דווקא עמידה חזקה דווקא מביאה את היציבות".

בנט התייחס ליחסיו עם שר הביטחון אביגדור ליברמן, וזאת על רקע הביקורת שמתח עליו כשביקר את התנהלות קוריאה הצפונית. "אני מברך על זה שהוא שר הביטחון ורוצה שיהיה לנו ביטחון במדינה שלנו – לא תקפתי. אין לי עניין אתו ואנחנו עובדים יחד בקבינט ומנסים יחד להביא ביטחון למדינת ישראל". אמר בנט.

בהמשך אף גילה, כי יחסיו עם ראש הממשלה בתקופה האחרונה השתפרו ןכי הם מתנהלים בהרמוניה.