מסתמן: ניצחון גדול לניסנקורן, יחימוביץ' תעתור בטענה לאי סדרים

בתום ספירת קולות המצביעים בקלפיות המגורים, מסתמן ניצחון בפער של קרוב ל-20% לטובתו של אבי ניסנקורן - לקראת ערב ייספרו הקלפיות שפוזרו במקומות העבודה השונים ברחבי הארץ כאשר ההערכות הן, שהפער לטובתו של ניסנקורן יגדל

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

הבחירות המתוחות שהיו אי פעם לראשות ההסתדרות אמנם הסתיימו אמש בשעה 22:00 עם סגירת הקלפיות, אך נראה ששיא המאבק העיקש בין המתמודדים והטוענים לכתר, עוד לפנינו.

הבחירות כאמור נערכו אתמול, אך התוצאות הסופיות יתפרסמו רק מחר וזאת בשל העובדה, כי 792 הקלפיות שקולותיהם נספרו עד כה, הינם כאלו שפוזרו בתוככי הערים השונות, בעוד שאר הקלפיות, כ-1400 במספר, הוצבו במקומות עבודה רבים ברחבי הארץ בהם מפעלים, חברות ועוד. קלפיות אלו ייפתחו, ויספרו רק לקראת שעות הערב.

כאמור, המגמה המסתמנת והעולה עד כה מנתוני הקולות שנספרו היא, כי על אף ההערכות המוקדמות ולפיהן, אחוז הצבעה גבוה צפוי לשרת את מטה יחימוביץ', הרי שבפועל, עובדה זו לא מנעה מהיושב ראש הנוכחי אבי ניסנקורן לזכות בכהונה שניה. אמש דווח, כי אחוזי ההצבעה בבחירות אלו, היו הגבוהים ביותר בבחירות שנערכו להסתדרות ב-20 השנים האחרונות.

אלא שאמש מיהרו במטה יחימוביץ' להודיע על שורת עתירות לביהמ"ש בדרישה להורות על פסילת קלפיות במקומות שונים וזאת לאחר שהתקבלו דיווחים רבים על פגיעה בטוהר הבחירות.

עם סגירת הקלפיות פרסמה יחימוביץ הודעה ולפיה, "יש לנו יותר ממאה עדויות על נסיונות חמורים לגנוב את הבחירות, ולמנוע מכם הכרעה דמוקרטית, הכל מהפחד. התוצאות משחקות לטובתנו על פי כל הדיווחים מהשטח. הם לא רוצים שאתם תלכו להצביע אבל זה נורא נורא חשוב. זו בחירה בין מנגנון שלא בוחל בשום שיטה כדי לשמר את הכוח שלו, וביניכם האנשים הישרים עם הרצון החופשי שסולדים מאיומים ומקומבינות".

הבוקר, עם היוודע הפער המשמעותי והמתרחב לטובתו, פרסם אבי ניסנקורן הודעה בה האשים את יריבתו באי קבלת דבר הבוחר.

"לאחר לילה ללא שינה אני שמח להוציא את ההודעה הבאה. התוצאות בקלפיות מגורים מראות שחברי ההסתדרות בחרו במעשים ולא בדיבורים, כאשר ההפרש הוא 59.07% מול 40.94% לטובתי. זהו ניצחון מוחץ אשר צפוי עוד לגדול באחוז הצבעה חסר תקדים. צר לי שיחימוביץ' לא משלימה עם התבוסה וממשיכה במסע הבכי וההשמצות שנמשך כבר שלושה חודשים. עושה רושם ששלי שמה לה למטרה לפגוע בהסתדרות, בוועדי העובדים ובעבודה המאורגנת בישראל וביותר מ-240 אלף בוחרים – כמות המצביעים הגדולה ביותר ב20 השנים האחרונות. התנהגותה של שלי מביכה ומבישה – היא לא מכבדת את רצונם הברור של הבוחרים ומנסה לפגוע בהליך הדמוקרטי דרך השמצות מופרכות".

כאמור, הבוקר יגיש מטה יחמוביץ' עתירה לפסילת קלפיות בהן התקיימו מקרים חמורים של רמאויות וזיופים.

ביניהם, קלפיות שנפרצו; משקיפים שלא הורשו להיכנס לאזור הקלפי, עובדים שקיבלו מעטפות מסומנות עם השם ומספר תעודות הזהות שלהם כדי לעקוב אחר הצבעתם, וכן אינדיקציות שהתקבלו ולפיהן, אנשי מטה ניסנקורן שנכנסו לקלפי ביחד עם עובדים והחתמה מראש של אלפי מעטפות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell