הלילה: מעמד התפילה וקיום הסגולה לזיווג הגון בציון רב אבדימי דמן חיפה

הלילה בחצות, ערב חודש סיון, ייערך בציונו הקדוש של האמורא רב אבדימי דמן חיפה מעמד התפילה בראשות בני וחתני הגאון הגדול רבי יעקב אדלשטיין זיע"א, בסדר התפילה שתיקן ליבם של ישראל לישועת מעוכבי זיווג. כל הפרטים
 • איך מזהים השקעה שווה ולמי אסור להשקיע?

  תוכן מקודם

 • "אמא, מי יברך אותנו בערב יום כיפור?" יתומי משפחת טימסיט מסרבים להינחם

  תוכן מקודם

 • איך עושים כל־כך הרבה כסף מסטארט־אפ?

  תוכן מקודם

 • "הם עברו מספיק בחיים, תעזרו לי לשמח אותם" ברכי מתחננת לעזרה

  תוכן מקודם

הלילה בחצות, אור ליום ה' ער"ח סיון הבעל"ט, יתקיים המעמד המסוגל ונורא ההוד הנערך פעם אחת בשנה, סגולת איש האלוקים הגאון הגדול ליבם של ישראל רבי יעקב אדלשטיין זצוקלל"ה, הבדוקה והמנוסה לפליטת ישועה ולמציאת זיווג. מופתים רבים נודעו בקרב השמות שהוזכרו במעמדות התפילה המיוחדת שתיקן הגאון הגדול זצוק"ל לעתות רצון אחר סדר לימוד רצוף לאברכי רשת "רינה של תורה" אחר סדר לימוד רצוף, ואשר נודעו ברבים כסגולה בדוקה ומנוסה להקמת בית נאמן בישראל.

כמידי שנה, בהוראת הגאון הגדול זיע"א מתקיים המעמד המסוגל בער"ח סיון בציונו של האמורא הקדוש רב אבדימי דמן חיפה, כשהפעם יעמדו בראשותו בניו וחתניו הגאונים שליט"א, אותם שלח בימי חוליו לעמוד בראש המעתירים במעמדות "רינה של תורה".

כמו כן, במכתב מיוחד שפורסם אתמול לקראת המעמד העידו וחיזקו רבני ומאורי אזור חיפה את עדותם של חתני המקובל הגה"צ רבי אברהם עמרם הלוי קוך זצ"ל, שכתבו "הננו בזה להעיד מאשר שמענו וראינו אצל מורנו חמינו הגאון הצדיק רבי אברהם עמרם הלוי קוך זיע"א במעלת וסגולת התפילה אצל ציון האמורא הקדוש רבי אבדימי דמן חיפה, שהיא מסוגלת שתתקבל התפילה לרחמים ולרצון גם בעניינים שמעל לדרך הטבע. ודכירנא שהיה שופך ליבו כמים במקום קדוש זה בכל עת צר ומצוק והיה מרבה בסגולה זו. ושמענו מאנשי אמת שכן היה מורה מרן הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל למעוכבי הזיווג והמחלים לישועה, להעתיר שם בערבי ראש חודש ובזמני רצון, ורבים זכו להיוושע בדבר ישועה ורחמים בס"ד. ועתה אשר עמלי התורה, מחו"ר כוללי רינה של תורה מתכנסים שם בעת רצון ער"ח סיון בחצות הלילה לערוך סדר סגולת הקודש כפי שהורם מרן הגאון זצוק"ל, בוודאי דרעווא דרעווין ישתכח ויראו ישועה וברכה כל המצטרפים, זיווגים הגונים בזאת השנה בס"ד במהרה ובנקל, זרע של קיימא ולפתוח שערי פרנסה, שערי רפואה שלמה ושערי רצון… ובכוח התורה והתפילות שם בעת רצון יזכו בס"ד לישועה". על המכתב המיוחד חתמו הגה"צ רבי דב יפה, הרה"ג רבי יוסף יחיאל הלוי במברגר, והגרמ"ד רכניצר שליט"א.

ברשת הכוללים "רינה של תורה" מציינים את דבריו של קדוש ישראל שנסתלק בשבוע האחרון, הגאון הגדול רבי שמואל יעקב בורנשטיין זצוק"ל, אשר היה מעתיר בראש עמלי התורה ו'בזאת חנוכה' האחרון אמר לקהל הלומדים בפתח התפילה: "התפילה המקובלת ביותר היא תפילה הבאה עם תורה, אין לתאר מעלת הלימוד ברציפות ובתע"ד. אין ספק כי התפילה הבאה לאחמ"כ מקובלת ביותר", אשר בוודאי יהיה מליץ יושר אף בעלמא דקשוט, כפי שהיה בחייו מתחנן ומבקש בראש המעמדות לזכות המבקשים. כמו כן נמסר כי הושלמו ההכנות במתחם הציון לקליטת הציבור הצפוי להגיע להשתתף במעמד.

שמות להזכרה במעמד הקדוש שכבר הושיע רבים בס"ד ניתן למסור עד הלילה בחצות בטלפון 0722600200.

כתבות קשורות

מתקפה חריפה: "בנט נתן נאום ריק מול אולם ריק ובזבז מילים ריקות"
בנט נואם באו"ם על הממשלה: "החל כטעות פוליטית והפך למטרה לאחדות"
עֽוֹמְסֵֽי עֲרָבָֽה לְהַקִּֽיף מִזְבֵּֽחַ: הושענא רבה בכותל ובפסגת הר הזיתים • תיעוד
אֲנִי וָהוֹ הוֹשִׁיעָה נָּא: הושענא רבה באתרא קדישא מירון על ציון הרשב"י
בשמחת בית השואבה בביתר עילית: חולה קורונה מאומת
לשאוב דליים של שמחה לכל השנה: קצר ולעניין על שמחת תורה • צפו
לראשונה: ההקפות השניות המסורתיות של כפר חב"ד יתקיימו באוויר הפתוח
כִּי בַסֻּכּוֹת הוֹשַׁבְתִּי • עריכת השולחן לכבוד החג בחצה"ק ספינקא
וְהָיוּ לַאֲחָדִים בְּיָדִי • האדמו"ר משאץ אשדוד בנענועים
אחרי יותר מחודש שלא כונס ובצל הביקורת: קבינט הקורונה יתכנס בראשון
זֽוֹעֲקֶֽיךָ תּוֹשִֽׁיעַ • האדמו"ר מטעמעשוואר בנענועים
עריכת השולחן לכבוד האושפיזין בחצה"ק קוזמיר
האדמו"ר מראחמסטריווקא בעריכת השולחן לכבוד הרגל
אין לי מעצמי כלום הכל ממך יתברך • הרב יחיאל מאיר צוקר • צפו
הוֹשַׁע נָא • האדמו"ר מקאמארנא בנענועים
חידושים נפלאים לשמחת תורה • הרב דוד חבושה • צפו
האדמו"ר מסקולען ירושלים בתפילה מול מקום המקדש
פִּנַּת יִקְרַת • רבה של ירושלים הגרש''מ עמאר בנענועים

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו