"ביקור טראמפ בכותל מביא תשובה ניצחת כנגד הניסיון לפגוע בקדושת המקום"

"אופי הביקור, הכבוד ושמירת קדושת המקום, מחזק בעולם את הקשר של עם ישראל לכותל המערבי, טוב שלכתחילה רה"מ לא הצטרף לביקור כך זה מחזק את הקשר ההיסטורי לעם ישראל ולא את הקשר הריבוני למקום" - אמר ח"כ מקלב

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

"צורת ביקור נשיא ארה"ב בכותל מהווה תשובה לעולם כולו ומחזקת את הקשר ההיסטורי בין הכותל לעם ישראל", כך אמר הבוקר ח"כ אורי מקלב בנאום מיוחד שנשא במליאת הכנסת.

מקלב הוסיף כי "הבקשה לבקר בכותל המערבי, אופי הביקור, הכבוד ושמירת קדושת המקום, מחזק בעולם את הקשר של עם ישראל לכותל המערבי, טוב שלכתחילה רה"מ לא הצטרף לביקור כך זה מחזק את הקשר ההיסטורי לעם ישראל ולא את הקשר הריבוני למקום, זוהי תשובה ניצחת לארגונים השונים אשר מנסים לקעקע את היסודות הללו.

"צריך לומר בצורה ברורה לראש הממשלה אם עד עתה חששת מארגונים רפורמים אשר נמצאים בארה"ב הגיע נשיא ארה"ב ומחזק את הקשר היהודי השורשי במקום הקדוש, סובבה ההשגחה העליונה והביא את נשיא ארה"ב לביקור בישראל דווקא בעת הזו, כאשר מתרבים העוררים על הקשר של העם היהודי לכותל, זוהי תעמולה שטנית המבוצעת על ידי ארגונים בינלאומיים אשר מנסים באופן מכוון לקעקע את הקשר של עם ישראל לכותל המערבי.

"זוהי תשובה נוספת ניצחת לניסיון לפגוע בקדושתו של הכותל המערבי, קבוצה קטנה, אנרכיסטית, בדלנית ומחרחרת ריב מנסה לפגוע בקדושת המקום, מנסה לפגוע באחדות של עם ישראל במקום שמאחד את עם ישראל. כל שבוע עם ישראל עולה לכותל והם מנסים לפגוע בזה, הם אנשים שהדת לא מעניינת אותם, הם אנשים שפוגעים מידי יום בירושלים, הניסיון להצטלם עם נשיא ארה"ב לא לפי כללי הטקס וגרמה לתסיסה ומחאה שצוינה בכל העולם, אבל על הפגיעה המתמשכת בכללי והלכות המקום הקדוש לעם ישראל לא מזועזעים" – דברי מקלב.

אוי לבושה: הנשיא הגוי הבין טוב יותר מחלק מהיהודים

"נס משמים" • צפו: אייכלר מסכם את ביקורו של נשיא ארה"ב

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell