"אם לא יוגשו כתבי אישום בפרשת הצוללות – אחשוף את עדותי במשטרה"

שר הביטחון לשעבר, משה (בוגי) יעלון, מתעקש שסיבת פיטוריו היא התנגדותו לפרשת הצוללות ומבהיר: "אני התנגדתי לעסקה ובלמתי אותה. רק לאחר שהתפטרתי חודשה העסקה, קודמה ונסגרה באופן שמעורר שאלות קשות"

פרשת הצוללות: שר הביטחון לשעבר, משה (בוגי) יעלון מחריף את התבאויותיו בנושא ומפציר ברשויות החוק למצות החקירה בענין.

יעלון התייחס לטענה לפיה העסקה אושרה בתקופת כהונתו במשרד הביטחון, וכתב: "לנוכח דברים שקרים שאמר הבוקר זאב אלקין לאריה גולן בניסיון להגן על ראש הממשלה מבלי להכיר את העובדות: בתקופתי כשר הביטחון לא היו כל חקירות בנושא כלי השיט. לא היתה כלל עסקה כי התנגדתי ובלמתי אותה. על דעת הרמטכל ומפקד חיל הים.

רק לאחר שהתפטרתי חודשה העסקה, קודמה ונסגרה באופן שמעורר שאלות קשות. פורסמו תחקירים שחשפו קשרים, מניעים ופעולות ונפתחה חקירה".

לדבריו, "מסרתי את כל הידוע לי לחוקרי המשטרה. אני מצפה שראש הממשלה ייחקר ושהאמת תצא לאור. אם לא יוגשו כתבי אישום בפרשה, והתיק ייסגר, אחשוף לציבור בפומבי את מה שמסרתי למשטרה – ושהציבור ישפוט!".

יעלון: "חסמתי בגופי את עסקת הצוללות, מאמין שיוגשו כתבי אישום"

2 תגובות

יעלון נמאסת התבזית מספיק שחרר ותחזור לביתך ותעזוב אותנו בשקט

יעלון יורה לכל הכיוונים ,,,יעלון צריך להבין שפרשת אזריה "חיסלה" אותו פוליטית והעם לא מאמין לשום מילה שלו …יעלון חייב להקים אוהל מול ביתו של אלאור אזריה ולצום 40 יו0 ולבקש סליחה ואולי אז יקבל מנדט לשר תרבות ….

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *