רופא של שירות בתי הסוהר הוזעק בשעות הצהרים לחדרו של אהוד אולמרט לאחר שחש ברע. הרופא ערך לו בדיקה שלאחריה הוחלט לפנותו לבית החולים. יצוין כי ביום חמישי הבא צפויה ועדת השחרורים של השב"ס לדון בקיצור עונשו של רה"מ לשעבר

רק בריאות: ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, מטופל כעת בבית החולים שיבא בתל השומר, זאת בעקבות כאבים שחש בחזהו.

רופא של שירות בתי הסוהר הוזעק מוקדם יותר לתאו של אולמרט לאחר שחש ברע. הרופא ערך לו בדיקות קצרות שלאחריהן הוחלט לפנות לבית החולים.

כזכור, ועדת השחרורים דחתה ביום ראשון את ההכרעה על קיצור המאסר של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ל-29 ביוני, יום חמישי הבא. הוועדה התכנסה הבוקר לדון בבקשתו של אולמרט, המרצה את 27 חודשי המאסר שנגזרו עליו באגף 10 של כלא מעשיהו, לנכות שליש מעונשו.

במהלך הדיון אמר אולמרט בסערת רגשות ובעיניים דומעות: "הפכו אותי לבוגד, אני מדבר מדם לבי". הוא אמר את הדברים בהתייחסות לבדיקה שנפתחה בעניינו, בחשד שהבריח חומרים מסווגים מהכלא. אולמרט אמר לוועדה כי לא קיבל מתנות בשווי מאות אלפי שקלים, ואף כי נאלץ לשלם על עט שקיבל כראש ממשלה מנשיא ארצות הברית ג'ורג' בוש.

"נזק ביטחוני חמור": מלחמת הגרסאות בין הפרקליטות לאולמרט

נציגי הפרקליטות, שהביעו התנגדות לשחרור וביקשו בשבוע שעבר לדחות את הדיון עצמו, נימקו את עמדתם ברצון להמתין לתוצאות הבדיקה על מנת לגבש עמדה. עו"ד רם כספי, המייצג את אולמרט, אמר כי אין נהלים ברורים לעבודה על ספרים צבאיים. עו"ד אלי זוהר, שמייצג את אולמרט, אמר כי "היה דיון ממושך, יסודי וטוב מאוד. היה קשב של הוועדה, היה מאוד מאוד הוגן. אנחנו מקווים לתוצאות חיוביות".

השר יובל שטייניץ אמר הבוקר בכניסה לישיבת הממשלה: "אני מקווה שהיא תחליט לשחרר את אולמרט. אני לא מבין את מחול השדים סביבו בימים האחרונים. הוא שילם את חובו לחברה. המגמה להפוך אותו לסיכון ביטחוני, למרדכי ואנונו, לא מובנת לי. הוא לא חבר שלי, הוא היה יריב פוליטי מר של הליכוד. מה שנכון לגבי כל אזרח שזכאי להשתחרר בניכוי שליש נכון לאהוד אולמרט".