הבית הלבן: "השגת השלום בין ישראל לפלסטינים תיקח זמן"

הממשל האמריקני סיכם בחיוב את הפגישות שקיימו ג'ראד קושנר וג'ייסון גרינבלט עם ראש הממשלה בנימין נתניהו: "שני הצדדים אישרו את מחויבותם להשגת שלום אמיתי ויציב"

הבית הלבן פרסם הערב (ד') הודעה לאחר פגישת נציגיו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בירושלים עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בניסיון לחדש את המשא ומתן בין ישראל לפלסטינים.

"הבכירים האמריקנים וההנהגה הישראלית הדגישו שהשגת שלום תיקח זמן ואת החשיבות של עשייה מרובה כדי ליצור אווירה התורמת לשלום", נמסר בהודעה.

הצד האמריקני דיווח בנוסף כי הפגישה הייתה "חיובית ופורייה" וכי שני הצדדים אישרו את מחויבותם לקידום היעד שהציב נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, להשגת שלום אמיתי ויציב בין ישראל והפלסטינים.

שלושת הבכירים האמריקניים דנו עם ראש הממשלה על העמדה הישראלית בסוגיות מרכזיות בתהליך המדיני ועל הצעדים הבאים הנדרשים כפי שישראל וארה"ב רואות אותם. השיחה נערכה מתוך הכרה בתפקידה החשוב של ישראל בביטחון האזור.

בהמשך יגיעו קושנר וגרינבלט גם לרמאללה וייפגש שם עם יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן, בהודעת הבית הלבן צוין כי לאחר מכן ימריאו השניים חזרה לוושינגטון כדי לתדרך את טראמפ, מזכיר המדינה רקס טילרסון ואת היועץ לביטחון לאומי הרברט מקמאסטר כדי להמשיך את הדיונים על הצעדים הבאים.

נתניהו נפגש עם שליחי טראמפ, בדרך לחידוש המו"מ עם הפלסטינים

בצד האמריקני מבהירים שהרצון הוא להביא לפגישה בין נתניהו לאבו מאזן בטווח הזמן הקרוב.

2 תגובות

כל נציגי הבית הלבן יהודים …
מסכנים שצריכים לשמש בובות במשחק הגלותי של "ניסיון להסכם" ( רח"ל)

ה"קושנר" הזה יהודי… לא?
אז הוא לא מאמין ש"שלום" יהיה ממש בקרוב "רק" בביאת המשיח!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן