בדברים שנשא הבוקר ראש השב"כ, נדב ארגמן, בכנס הסייבר הוא בתייחס להתמודדות של ישראל בזירת הטרור הטכנולוגי ואמר: "האקרים שפועלים לפגוע בישראל - חווים מעת לעת תקלות בלתי צפויות". וגם: על ההתמודדות עם טרור היחידים דרך הרשת

"האקרים ברחבי העולם הפועלים לפגוע בישראל, חווים מעת לעת תקלות בלתי צפויות …כפי שבעולם הממשי, אין אנו מסתפקים בהגנה פסיבית, אלא רודפים את אנשי הטרור במקומותיהם, כך גם בזירת הסייבר. אנו לומדים את דפוסי הפעולה של היריב ויודעים להכות בו בהפתעה במגוון דרכים ושיטות": כך אמר הבוקר ראש השב"כ, נדב ארגמן, בנאומו בכנס הסייבר באוניברסיטת תל אביב.

ארגמן חשף כי "בשנה האחרונה מתמודד שב"כ מול מגוון אתגרים בתחום זה: מאיומים ממעצמות, דרך איומים של ארגוני טרור ועד להאקרים שפועלים מטעם עצמם. לצורך סיכול איומים אלה, מימשנו עשרות פעולות ומבצעים מתוחכמים ומוצלחים. ועדיין, לאור מאפייניו המתעתעים של הסייבר, ראוי שנישאר צנועים וזהירים לגבי יכולתנו לקבל תמונה הרמטית על הנעשה במרחב זה".

מלחמת הסייבר בדאעש: ישראל הצליחה היכן שארה"ב נכשלה

על שיתוף הפעולה בנושא אמר ארגמן: "אנו פועלים נגד יריבינו באמצעות קואליציית סייבר הכוללת שיתופי פעולה עם צה"ל, המוסד, רשות הסייבר, משרד הביטחון וגופים נוספים…שב"כ גם מקיים קשרי עבודה עם עמיתים מארגוני ביון בעולם ונכון לסייע בידע ובניסיון שנצברו מול איומי הטרור שמולם מתמודדות כיום מדינות המערב".

עוד מדברי ארגמן: "באמצעות מודיעין איכותי שהתקבל במערך הסייבר שלנו, כבר סוכלו פיגועים רבים. ההצלחה לאתר מפגע בודד מהווה אתגר עצום. למרות המורכבות הזאת שב"כ יחד עם שותפיו הצליח באמצעות התאמות טכנולוגיות, מודיעיניות ומבצעיות, מאז תחילת 2016 ועד היום, לאתר מבעוד מועד יותר מ-2,000 מפגעים בודדים פוטנציאלים".