העיתונאי שחויב בפיצויים של מאה אלף ש"ח לבני הזוג נתניהו חגג בשבוע שעבר את גיוס הכסף ע"י מימון המונים. סרנה ביקש להמתין עם התשלום בפועל עד שהכסף יעבור אליו ממארגני הקמפיין, רה"מ ורעייתו סירבו לדחיה, וברגע האחרון נמצא פתרון

עלילות העיתונאי יגאל סרנה ומשפחת נתניהו: לאחר שבשבוע שעבר חגג סרנה את גיוס הסכום ע"ס 115,000 ש"ח אותו חויב לשלם, התברר לו כי עליו להעביר את הכסף באופן מיידי – אחרת אנשי ההוצאה לפועל יפתחו נגדו בהליכי עיקול.

אלא שכאן נוצרה בעיה: הכסף גוייס באמצעות קמפיין מימון המונים באינטרנט, פלטפורמה שבה משוחרר הכסף רק כעבור מספר שבועות. סרנה פנה לבני הזוג נתניהו בבקשה שיסכימו לדחיה בתשלום, אך הם סירבו לבקשה.

המשמעות: אם סרנה לא היה מספק את הכסף עד מחר – היו אנשי ההוצאה לפועל נכנסים לתמונה.

ברגע האחרון נמצא פתרון בדמות איש עסקים שהסכים להלוות לסרנה את הכסף ללא ריבית ו/או עמלות. את הדברים חשף העיתונאי בן כספית בתכניתו ב'רדיו ללא הפסקה'. "יגאל סרנה דיבר כאן אתמול ואמר שהוא ביקש הארכה לתשלום הכסף והגברת ומר נתניהו השיבו שהם מעוניינים בכל הכסף כאן ועכשיו וללא עיכוב, אחרת הם יחלו בהליך של הוצאה לפועל. יגאל סרנה השיג את זה דרך הסכם עם תורם אלמוני שהעניק לו את 115 אלף השקלים ללא ריבית והצמדה. כעת הוא ישלם את הסכום לבני הזוג נתניהו ובא לציון גואל".

העיתונאים בכוננות ספיגה? שרה נתניהו רומזת: תביעות נוספות בדרך