6 מחבלים ברכב אחד: לוחמי מג"ב סיכלו פיגוע גדול בירושלים

6 מחבלים, בקבוקי תבערה, סכינים ורימוני הלם - ברכב אחד: לפני זמן קצר הותר לפרסום כי הבוקר הצליחו לוחמי מג"ב לסכל בחסדי שמים פיגוע גדול, כשעצרו במחסום מזמוריא רכב שעורר את חשדם. בפנים: הסיפור המלא והתיעוד

אנשי כוחות הבטחון הפועלים במחסום מזמוריא הבחינו לפני זמן קצר ברכב שהגיע למעבר והתכוון להיכנס לתוך שטחי ישראל כשמספרי לוחיות הזיהוי שלו, הקדמי והאחורי, שונים.

מיד כשהבחינו לוחמי מג"ב עוטף ירושלים ברכב, הורו לנהג הרכב לעצור בצד והנחו את כלל יושבי הרכב לצאת לצורך בידוק.

ברכב ישבו 6 תושבי שטחים שלא היה ברשותם כל תעודה מזהה. בחיפוש שבוצע ברכב אותר תיק ובתוכו סכינים, רימוני הלם ובקבוקי תבערה כשבתוכם חומר דליק.

המעבר נסגר , חבלן הוזעק למקום והזירה נסגרה עד לסיום בדיקתו.

מחקירה ראשונית עולה כי החשודים טענו כי התכוונו להגיע לירושלים ולבצע פיגוע.

החשודים הועברו לחקירה במג"ב עוטף ירושלים.

מהמשטרה נמסר: "ברגעים אלו נמנע נסיון להוציא לפועל פיגוע שיכלו בגזרת ירושלים להיות לו תוצאות קשות. המאמצים לאיתור, מניעה וסיכול נסיונות של מפגעים לממש כוונותיהם לבצע פיגוע נמשכים כל העת בתוך ירושלים ובדגש למעברים בעוטף ירושלים. תפיסת הרכב ומעצר החשודים במעבר מזמוריא הינה נדבך מרכזי ונוסף לפעילות המבצעית החכמה המבוצעת כל העת".

עוד נמסר כי "לוחמי מג"ב הפועלים בגזרת העוטף מהווים מעטפת בטחונית חשובה למניעת כניסת גורמים עוינים בהם מפגעים לתוך שטחי ישראל בדגש לירושלים ופועלים לשמירה על בטחונם של התושבים".

7 תגובות

היי זה הרכב שלי!!!
הם גנבו לי אותו!!

עם כל הכבוד למג"ב, הפיגוע נימנע ביזכות מי שאמר והיה העולם

הכל בזכות גיבורי החיל שאינם מתייצבים בלשכות הגיוס!!

אם ה' לא ישמור עיר!… מפחיד לראות את מה שהיה בתיק ולהבין את מה שזממו לעשות!
תודה לך ה'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה נגמר לך סימני !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כל הכבוד לחילים היקרים שבימי החום הנוראים האלו הם ערנים ומוסרים עצמם לשמירה על עם ישראל! וברוך ה' שנתן לחילים את הדעת והתושיה לתפוס את המחבלים ימח שמם. תודה ללומדי התורה היקרים שמעוררים רחמי שמיים ומתבקשים להתמיד ביותר בלימוד התורה גם בבין הזמנים הבא עלינו לטובה, עם ישראל צריך זכויות ושמירה גם בבין הזמנים!

כל הכבוד ישראל התגובה שלך היא התגובה הראשונה החכמה מאז שאני מכיר את האתר הזה…המשך ככה..עלה והצלח!!!!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *