דרמה פוליטית: אבי גבאי נבחר לתפקיד יו"ר מפלגת 'העבודה'

מי היה מאמין: השר לשעבר אבי גבאי, שהגיע למפלגה רק לפני חצי שנה, הצליח לגבור על עמיר פרץ - איש המפלגה הוותיק שנתמך ע"י ההסתדרות ומנגנון השטח של המפלגה • "המסע לבלפור 1 התחיל הערב"

דרמה פוליטית ורעידת אדמה במפלגת העבודה: השר לשעבר אבי גבאי, מי שהצטרף למפלגה רק לפני חצי שנה, עשה היום את הבלתי יאמן וניצח את ח"כ עמיר פרץ בהתמודדות על תפקיד יו"ר המפלגה.

מדובר בתוצאה מפתיעה במיוחד, לאור העובדה שפרץ הוא מוותיקי המפלגה, כשבנוסף הוא נתמך ע"י ההסתדרות, היו"ר היוצא הרצוג, מנגנון השטח של המפלגה ועוד.

להלן תוצאות הבחירות במספרים:

בעלי זכות בחירה – 52505
סה"כ הצביעו 30916 קולות 58.8%
1- אבי גבאי 16080 קולות שהם 52%
2- עמיר פרץ 14734 קולות שהם 47%

מזכ"ל מפלגת העבודה, ערן חרמוני: "המסע לבלפור 1 התחיל הערב, ויש תקווה חדשה לעם ישראל ולכל מי שמשווע לשינוי גדול במדינה.

אני מברך מכל הלב את אבי גבאי על בחירתו ליו"ר מפלגת העבודה ומועמדה לראשות הממשלה. חזינו במערכת בחירות דמוקרטית לתפארת. מהרגע הזה אדאג ביחד עם חברים נוספים ללכד את השורות ולאחד את כל הכוחות במפלגה סביב היו"ר הנבחר. מפלגת העבודה נמצאת בתנופה גדולה מאד, אך עוד עבודה רבה לפנינו. לא ננוח על זרי הדפנה: נחרוש כל שדה, נבקר בכל יישוב ושכונה, נגיע לכל בית ואני מאמין כי נצליח לזכות באמון הציבור ולנצח את הבחירות הבאות לכנסת."

6 תגובות

אבי גבאי נבחר לראשות מפלגת העבודה

האמת מאחורי הקלעים: המתפקדים הכפולים שמתפקדים גם ל"יש עתיד" וגם ל"העבודה", הם בוחרים את היו"ר ל"העבודה", אבל מצביעים ל"יש עתיד". המטרה שלהם: לבחור יו"ר שהכי דומה לאג'נדה של יאיר לפיד. הראיה: רק "יש עתיד" לא הסכימו לפרסם את רשימת המתפקדים שלהם, בשביל לוודא שאין מתפקדים כפולים. זה אומר דרשני, אלא ההסבר כנ"ל.

לא יעזור לטמבלים משמאל, לאף אחד אין פוזה של מנהיג, וחבל על המאמץ, אתם תשבו באופוזיציה עד ביאת משיח.

איזה דרמה

מקווה שלא נסבול ממנו על שבת.
הוא מדבר על אחדות העם , נקווה שלא יפלג יותר

שימו לב לדברים שכתבתי פה בשבוע שעבר, לאחר הסיבוב הראשון:

אבי גבאי מנצח – ובגדול.
עמיר פרץ מקסם את היכולות שלו, פחות או יותר.
עשרת אלפים הקולות שהשיג, הם אותם מתפקדים שגויסו על ידיו למפלגת העבודה.
כל השאר אינם שלו, רובם הגדול כמה לשינוי, ועמיר פרץ אינו סממן כזה.
אסתייג ואומר שאם יווצר מצב, שבו כל המועמדים המפסידים, ביחד עם עוד אנשי מפתח במפלגה, יתמכו במוצהר בעמיר פרץ – או אז ישנה היתכנות לניצחונו של פרץ.
בדקו אותי!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *