שוב: אלעזר שטרן פער פיו בחוצפה נגד הראשל"צ

הח"כ ה'דתי' של יש עתיד נכשל בהעברת חוק הגיור בכנסת, ושוב פער את פיו בחוצפה נגד הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א. "אדם חסר מעצורים שמטיף בצביעות בוקר וערב לאהבת ישראל ולקבלת השונה, וכל זאת בתנאי שהם חושבים כמוהו"

חבר הכנסת אלעזר שטרן, חובש הכיפה ממפלגת יש עתיד, הגיש היום הצעת חוק להקלות בגיור, הצעה אליה מתנגדים במפלגות החרדיות שהצליחו לאשר לאחרונה את חוק הגיור המבקש להחזיר את סמכויות הגיור לידיה של הרבנות הראשית לישראל.

במהלך נאומו במליאה, פער שטרן פיו בחוצפה נגד הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א. אתר JDN בוחר שלא להביא את דבריו ולא לצטט אותם.

מסיעת ש"ס נמסר בתגובה: שוב נשמע היום מעל במת הכנסת מפגן הסתה ובוז והפעם כלפי מורנו הראשון לציון על מאות אלפי תלמידיו בארץ ובעולם. מפגן ההסתה ע״י אדם חסר מעצורים שמטיף בצביעות בוקר וערב לאהבת ישראל ולקבלת השונה, וכל זאת בתנאי שהם חושבים כמוהו. ח״כ שטרן, תתבייש.

בתגובה לדבריו של שטרן עלה השר יריב לוין ומחה על כבודו של הראשון לציון: "הרב הראשי הראשון לציון איננו נמצא כאן, הוא לא יכול להגיב למתקפה הפרועה והמשולחת רסן והלא מכובדת. אני לפחות כאן. יש ציבור עצום בישראל, רוב מוחלט, שמכבד את הרבנים הראשיים, מכבד את מוסד הרבנות ומכבד את הראשון לציון שהוא גדול בתורה ומנהיג יוצא דופן".

יצויין כי לא מדובר בפעם הראשונה שאותו חבר כנסת פוער פיו בחוצפה נגד הראשון לציון מעל בימת הכנסת. בפעם הקודמת היה זה סביב סוגיית היתרים לעגונות. נותר רק לתמוה מדוע מעיז ח"כ שאינו מבין בהלכה לטעון בניגוד לרבנים. האם היה מעיז לטעון כך מול הוראות של רופאים או מומחים ביטחוניים?

בושה: הח"כ ה"דתי" פער פיו נגד הראשל"צ מעל בימת הכנסת

גדולי ישראל במכתב מחאה על הפגיעה במרן הראשון לציון שליט"א

שיא הצביעות: לרב אסור להתבטאות נגד ח"כ שהתבטא נגד רב?

10 תגובות

לא יאומן שמזמן הסתה נגד דת ואלו ששומרים עליו הם מאלה החובשים כיפות כדוגמת יהודה גליק יועז הנדל מהתקשורת הכל בשביל להיראות ליברלי כביכול ואלעזר שטרן הוא ממציא השיטה בושה וחרפה וגועל נפש

זה מובא באמצע הכתבה
אתר JDN בוחר שלא להביא את דבריו ולא לצטט אותם.
אבל בפתיח כתוב
"אדם חסר מעצורים שמטיף בצביעות בוקר וערב לאהבת ישראל ולקבלת השונה, וכל זאת בתנאי שהם חושבים כמוהו"

אשריכם שאתם שומרים על כבוד הרבנים ולא מביאים את דבריו של אותו טמא

א' לכאו' אין צורך להביא את דברי הבלע והטות הללו במערכת זו.
ב' למה לא שומעים חוץ מש"ס את יהדות התורה והבית "היהודי".
ג' על כל מילה שלו יבא יום שלא יפסיק להתחרט לא ביום ולא בלילה, לא מרעב ולא מצמא….

שטרן חסר מעצורים גס רוח ושפל שאין כדוגמתו אם היה במי למחות הייתי מוחה אבל כיון שאין במי למחות אז אני לא מוחה ואני חושב שזו המחאה הכי גדולה למי שמחפש במה על פגיעה בקדושי ישראל

'אלעזר' שטרן ראוי שתשמע את דברי התנא רבי 'אליעזר' אומר:
"והוי זהיר בגחלתן שלא תכוה, שנשיכתן נשיכת שועל, ועקיצתן עקיצת עקרב, ולחישתן לחישת שרף"
אתה שלמדת בנתיב מאיר… למדת כנראה את המשנה באבות.

כולו מצטרפים למחאה רבתי על כבוד התורה, ואוי לאוזניים שכך שומעות. בקרוב כולנו נראה במפלתו הגדולה – זכרו זאת, וד"ל.

הציטוט המדוייק:
אמרתי: 'הרב יוסף הוא מריונטה של דרעי'
(מריונטה – בובה על חוט).

לאדם ששם לב, אכן זה נראה בכותרת שאלו הדברים שאמר שטרן, אך בגוף הכתבה נכתב שמי שאמר את זה, הוא ח"כ יריב לוין על דבריו של שטרן, וא"כ הדברים מופנים נגד שטרן ולא דבריו של שטרן נגד הראשל"צ.

בס"ד ליקב"ו בשם כל ישראל , גם אני מצטרך לקיים מצוות עשה למחות על פגיעה בכבוד התורה ותלמידי חכמים ולומדיה!!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו