הח"כ ה'דתי' של יש עתיד נכשל בהעברת חוק הגיור בכנסת, ושוב פער את פיו בחוצפה נגד הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א. "אדם חסר מעצורים שמטיף בצביעות בוקר וערב לאהבת ישראל ולקבלת השונה, וכל זאת בתנאי שהם חושבים כמוהו"

חבר הכנסת אלעזר שטרן, חובש הכיפה ממפלגת יש עתיד, הגיש היום הצעת חוק להקלות בגיור, הצעה אליה מתנגדים במפלגות החרדיות שהצליחו לאשר לאחרונה את חוק הגיור המבקש להחזיר את סמכויות הגיור לידיה של הרבנות הראשית לישראל.

במהלך נאומו במליאה, פער שטרן פיו בחוצפה נגד הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א. אתר JDN בוחר שלא להביא את דבריו ולא לצטט אותם.

מסיעת ש"ס נמסר בתגובה: שוב נשמע היום מעל במת הכנסת מפגן הסתה ובוז והפעם כלפי מורנו הראשון לציון על מאות אלפי תלמידיו בארץ ובעולם. מפגן ההסתה ע״י אדם חסר מעצורים שמטיף בצביעות בוקר וערב לאהבת ישראל ולקבלת השונה, וכל זאת בתנאי שהם חושבים כמוהו. ח״כ שטרן, תתבייש.

בתגובה לדבריו של שטרן עלה השר יריב לוין ומחה על כבודו של הראשון לציון: "הרב הראשי הראשון לציון איננו נמצא כאן, הוא לא יכול להגיב למתקפה הפרועה והמשולחת רסן והלא מכובדת. אני לפחות כאן. יש ציבור עצום בישראל, רוב מוחלט, שמכבד את הרבנים הראשיים, מכבד את מוסד הרבנות ומכבד את הראשון לציון שהוא גדול בתורה ומנהיג יוצא דופן".

יצויין כי לא מדובר בפעם הראשונה שאותו חבר כנסת פוער פיו בחוצפה נגד הראשון לציון מעל בימת הכנסת. בפעם הקודמת היה זה סביב סוגיית היתרים לעגונות. נותר רק לתמוה מדוע מעיז ח"כ שאינו מבין בהלכה לטעון בניגוד לרבנים. האם היה מעיז לטעון כך מול הוראות של רופאים או מומחים ביטחוניים?

בושה: הח"כ ה"דתי" פער פיו נגד הראשל"צ מעל בימת הכנסת

גדולי ישראל במכתב מחאה על הפגיעה במרן הראשון לציון שליט"א

שיא הצביעות: לרב אסור להתבטאות נגד ח"כ שהתבטא נגד רב?