לפיד מתרברב: "אבי גבאי לא יודע איך נראה קבינט, אני כן"

יו"ר מפלגת 'יש עתיד', יאיר לפיד, התייחס לניצחונו של אבי גבאי בבחירות על ראשות מפלגת העבודה, ועל הסקרים האחרונים בהם מפלגתו איבדה מנדטים לטובת מפלגת העבודה: "היה לי יום לא טוב, זה לא משמח אף אחד"

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

  תוכן מקודם

 • הגאון ר' אלימלך בידרמן בבקשה מפתיעה

  תוכן מקודם

יו"ר מפלגת 'יש עתיד', חבר הכנסת יאיר לפיד, שככה"נ יפגע ישירות מניצחונו של אבי גבאי בבחירות לראשות מפלגת העבודה, התייחס הערב (ד') להשלכות שיש לניצחונו של גבאי על המערכת הפוליטית, ועל הסקרים האחרונים בהם מפלגתו איבדה מנדטים לטובת מפלגת העבודה שהצליחה לדחוק את יש עתיד למקום השלישי בסקרים.

אפקט גבאי: 'המחנה הציוני' עוברת את 'יש עתיד' בסקרים

בראיון שהעניק לחדשות 2 אמר לפיד: "היה לי יום לא טוב, זה לא משמח אף אחד".

הוא הוסיף כי "בפוליטיקה למדתי שנפלתי וקמתי, כולם הספידו אותנו וזה מה שלמדתי. אצא מזה בעבודה קשה. אני מסתכל על המדינה ועל מה המדינה צריכה".
על ניצחונו של אבי גבאי על ראשות מפלגת העבודה, אמר לפיד כי "גבאי הוא סימפטי, אבל הוא לא יודע איך נראה קבינט. אני יודע, ואכפת לי".

לפיד התייחס לראש הממשלה בנימין נתניהו, מולו הוא צפוי להתמודד ראש בראש בבחירות הבאות על ראשות הממשלה ואמר כי "ראש הממשלה יודע לנהל מדינה, אבל לא אכפת לו מניצולי שואה".

חשד: מסמכים בפרשת הצוללות – נגרסו

בנוסף חשף גם כי הערב הוא העיד במשטרה בפרשת 3000 המכונה גם פרשת הצוללות ואמר כי "זו ללא ספק פרשת השחיתות הגדולה בתולדות המדינה – כסף של מערכת הביטחון יצא מישראל ועבר לחשבון סודי לגרמניה, משם נכנס לכיס הפרטי של עורך דינו וחברו הטוב של אש הממשלה מבלי ששר הביטחון מודע. אני לא יודע איך ראש הממשלה לא ידע".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן