יו"ר הכנסת למקבילו הירדני: "אם אינך מסוגל לגנות – פשוט תשתוק"

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין תקף היום (ב') את יו"ר הפרלמנט הירדני, שהילל את המחבלים מהפיגוע הרצחני בהר הבית. בסרטון שפרסם שולח אדלשטיין מסר ברור ליו"ר הפרלמנט: "אם לא גינית - פשוט תשתוק"

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין הגיב ל'שבחים' שהרעיף יו"ר הפרלמנט הירדני על המחבלים שרצחו שני שוטרים בהר הבית ביום שישי האחרון.

בסרטון שפרסם וכוון למקבילו הירדני אמר: "לא יעלה על הדעת שאישיות כל כך בכירה במדינה שיש לנו עמה הסכם שלום תעודד רצח של אזרחי ישראל".

"אתמול התרחש אירוע פרלמנטרי חמור, אפילו חמור מאוד", הוסיף אדלשטיין.

"בעוד שכולנו עדיין כואבים את הפיגוע שהתרחש בהר הבית, בו נרצחו שני שוטרים צעירים, עמד יושב ראש הפרלמנט הירדני עאטף א-טרוואנה מעל דוכן הפרלמנט וקרא למחבלים 'שהידים', וכי 'דמם טהור' ועוד התבטאויות ברוח זו. יש לגנות רצח וטרור, ואף יותר כשהדבר קורה במקום הקדוש ביותר בעולם, לכל הדתות, הר הבית".

אדלשטיין פנה ליו"ר הפרלמנט הירדני ישירות: "אם אינך מסוגל לגנות מתקפות טרור – פשוט תשתוק".

אדלשטיין הוסיף: "בכל פגישותיי בזירה הבינלאומית אני קורא לשיתוף פעולה פרלמנטרי באזורנו, קורא לעמיתיי להגיע לירושלים או לכל מקום, ולדון במה אנו יכולים לעשות יחד למען מדינותינו. התבטאויות אלה והתנהגותו של יו"ר הפרלמנט הירדני – מרחיקות אותנו מהשלום".

כזכור בפרלמנט הירדני החליטו להלל את המחבלים שביצעו את הפיגוע הרצחני בהר הבית.

"נרים את ראשינו דרך ההקרבה של הצעירים הפלסטינים" אמר היו"ר א-טראוונה.

//www.jdn.co.il/news/israel/862538

בסוף השבוע  שוחח מלך ירדן שוחח עם ראש הממשלה בנימין נתניהו וגינה את הפיגוע בהר הבית.

בסוכנות הידיעות הירדנית הרשמית "פטרה" נאמר כי בשיחתו של מלך ירדן עם נתניהו "הדגיש המלך עבדאללה את הצורך בהפחתת המתיחות בהר הבית, חזר וגינה את הפיגוע וכן את דחיית האלימות על כל צורותיה, במיוחד במקומות הקדושים. המלך קרא לראש הממשלה לפתוח מחדש את הר הבית למתפללים והדגיש את התנגדותה המוחלטת של ירדן להמשך סגירתו. הוא הדגיש את הצורך למנוע מכל צד לשבש את הביטחון והיציבות, דבר שעלול להוביל ולקיצוניות".

5 תגובות

חבר'ה
לא צריך להיות מוסלמי בשביל להבין איך הראש שלהם עובד זה לא טכנולוגיה כ"כ מפותחת, ואם השמאל עוד לא מבין את זה סימן ש……………. (זה כבר לא חור בהשכלה זה כנראה ההדתה שעשתה אותם כ"כ חשוכים….)

מי זה בנימין ברבר המוזכר מעלה?

בושה וחרפה שיו"ר הכנסת הישראלי של "המדינה היהודית דמוקרטית", חובש כיפה, יתלה בחדרו תמונה שלו עם האפיפיור!!!

לסופרמרקט, בנימין ברגר הוא שם הכתב של הכתבה, כנראה מדניות חדשה של JDN להכפיל את שם הכותב בסוף.

או קיי

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו