צילום: פלאש 90

נתניהו הוקלט בשיחה סגורה: "התנהלות אירופה מול ישראל – טירוף"

ראש הממשלה נועד היום לפגישה סגורה עם מנהיגים במזרח אירופה, וחלק מדבריו שודרו בטעות לעיתונאים. "האיחוד האירופי הוא הגוף המדיני היחיד בעולם שמתנה את הסחר עם ישראל בסוגיה הפלסטינית. זה טירוף"

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

"אירופה חותרת תחת ביטחונה שלה כשהיא חותרת תחת ישראל": כך אמר היום ראש הממשלה, בנימין נתניהו, במהלך פגישה סגורה עם מנהיגים ממזרח אירופה בהונגריה.

דבריו של ראש הממשלה היו אמורים להישאר חסויים, אך הם פורסמו בעקבות תקלה מסויימת ששידרה אותם גם לאזניות של העיתונאים. כעבוד דקות אחדות סודרה התקלה ו"השידור" נפסק, אך מה שנאמר בינתיים עשה את דרכו במהירות לכלי התקשות השונים.

"האיחוד האירופי הוא ארגון המדינות היחיד שמתנה את היחסים עם ישראל בגלל תנאים פוליטיים. הוא חותר תחת המדינה היחידה באזור שדואגת לאינטרסים של אירופה. תפסיקו לתקוף את ישראל, תתמכו בישראל", אמר נתניהו.

הוא הוסיף: "הייתי לפני מספר שבועות בסין, לא אכפת להם מסוגיות פוליטיות ומדיניות. גם בהודו זה המצב. רה"מ מודי אמר לי: 'איפה אמצא פתרונות? ברמאללה?! אני צריך לפתור את בעיית המים והחלב במדינה שלי'. יאני אומר את הדברים לא בגלל האינטרס שלי, אלא בגלל שזה האינטרס קודם כל של אירופה".

עוד מדברי נתניהו: "אירופה צריכה להחליט אם היא רוצה לשגשג ולהתפתח או להצטמק להיעלם".

נתניהו סיכם את הדברים בכך ש"אני יכול להציע שמה שיצא מהפגישה הזאת היא שתבטאו בפני המנהיגים ברחבי היבשת: תעזרו לאירופה. אל תחתרו תחת המדינה המערבית היחידה שמגנה על אינטרסים מערבים ומונעת גל הגירה לאירופה. תפסיקו לתקוף את ישראל".

יצוין כי על אף הטון התקיף נתניהו הבהיר לעמיתיו שהדברים נאמרים ברוח טובה ומתוך רצון ליצור שינוי חיובי.

בשלב זה, כאמור, הופסק "השידור" למגינת ליבם של הכתבים.

"נתניהו מתקבל בכבוד מלכים. מי שמדבר על בידוד מדיני – נמצא בבועה"

5 תגובות

זה שום טעות לא
רק כך אפשר למצוא כותרות
תסמכו על נתניה ועל מדינת ישראל
והעיקר על הקב"ה

מאת ה' היתה זאת, לטובה; חז"ל אומרים: 'אימת 'מפגיע' על אַרִי', מפגיע הינה חיה קטנה, שכאשר האריה בא לאוכלה היא פורצת בזעקות, כאילו אומרת לאריה את האמת בפרצוף: 'אתה בא לאכול אותי…', דבר זה מטיל אימה על האריה והוא מניח לה לנפשה.

מעניין מה הם ענו לו על זה.

"מקרה" אותיות רק מה'

אמן שכולכם צודקים

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן