יונתן זינדל, פלאש 90

נתניהו: "מאמין שעסקת הצוללות תצא לפועל"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום (ד') בתדרוך כתבים בהונגריה לחקירת פרשת הצוללות: "כבר אמרתי לכם שאיני מעורב בצוללות וכלי השיט, הכול עוד יתבהר". נתניהו הוסיף "ההתקפות הם לא של ראש הממשלה על התקשורת אלא התקשורת על ראש הממשלה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום (ד') בעת ביקורו המדיני בהונגריה לפרשות השונות הנחקרות בעניינו בארץ.

ראש הממשלה הכחיש את מעורבותו בפרשת הצוללות וטען כי גם חלקו של עו"ד שמרון יתברר כלא משמעותי.

"אמרתי לכם שאני לא מעורב בצוללות וכלי השיט, עכשיו זה מתברר. אין פה מיליונים. הפרקליט, הגיס, הכיס. זה מת. מי אמר שיש שחיתות? תראו לי אחד שהורשע. בניתם עליי עלילה והיא צוללת למצולות" טען נתניהו.

"יש כוכבית בעסקה – העניינים יתבהרו ואני מאמין שהעסקה תצא לפועל. הם מחכים לראות איך החקירה תיגמר. אחרי שהחקירה תיגמר זה ייחתם".

ראש הממשלה התייחס גם לטענות שאישר לגרמניה למכור צוללות למצרים. "ביחס לאישור הצוללות למצרים – זו לא החלטה של ישראל אלא של גרמניה", טען.

"לא החלטתנו לאשר או לא לאשר. הבענו את עמדתנו, וכל דבר אחר שמדברים בו פומבית זה חוסר אחריות. הרצון לפגוע בי עובר כל גבול ונוגע עכשיו בביטחון ישראל וזה חסר אחריות".

נתניהו הוסיף כי לא היה מודע למעורבותו של עורך דינו האישי, דוד שמרון בעסקת הצוללות. "לא היה לי מושג לגבי מעורבות שמרון – כשתיגמר החקירה אגיד את דעתי", אמר.

בהתייחסות למעורבותו לכאורה של מפקד חיל האוויר לשעבר אליעזר (צ'ייני) מרום אמר נתניהו: "לא יודע מה השחיתות ומה לא שחיתות בפרשת הצוללות. החלטות בתוך המערכת היו שקופות וענייניות. אני לא שופט את האנשים יש חזקת חפות".

ראש הממשלה התייחס בקצרה גם לפרשה הנחקרת בנוגע למעורבות מנכ"ל משרד התקשורת בתיק בזק. "אף החלטה לא היטיבה עם בזק ואף אחת לא נגועה בניגוד עניינים", טען נתניהו.

"לאדם יש את חזקת החפות. הכול זה עננות במטרה ליצר עננה של משהו".

בסוף דבריו התייחס ראש הממשלה גם לטענות לפיהן הוא עסוק בתקופה האחרונה במתקפה על אמצעי התקשורת. "הממלכתיות שלי לא נעלמה היא כאן והיא טובה", טען נתניהו. "ההחלטות שלי ענייניות לחלוטין. העניין הוא לא ההתקפות של ראש הממשלה על התקשורת, אלא של התקשורת על ראש הממשלה".

3 תגובות

זה לא יאומן הרשעות של השמאל
הם מוכנים להרוס את הכל
רק בגלל שביבי עשה זה
כך במתווה הגז שגרמו סתם הפסדים של מליארדים רבים למדינה
וכך עכשיו בעסקה בטחונית כל כך חשובה
אם ישראל בבידוד בעולם זה רק בגללם
מי יעשה עוד עסקים עם מדינה שאוכלת את עצמה לדעת
הכותרות זועקות משמחה עסקה בהקפאה
על מה אתם שמחים???
זו המדינה שלכם!!
תתביישו לכם!!!
אין גבול לרשעה ולשנאה!!!

אתה לא שונא את ביבי?

יצחק כל מילה פנינה…..

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *