במהלך סוף השבוע עצרה המשטרה ארבעה חשודים בגניבה ממתרחצים בחוף הים, שנים מהם נתפסו "על חם". מה עליכם לעשות כדי שלא תהיו הבאים בתור?

הידיעה הבאה רלוונטית לשעות הקרובות, והחל מי"א מנחם-אב הבא עלינו לטובה ולברכה. ברור שהיא לא רלוונטית לעשרת הימים הקרובים שכן ימי אבל אלה אינם ימים לבילויים וכ"ש וק"ו בילויים שסכנה, אפילו קלושה, בצידם.

משטרת ישראל קוראת לציבור לנקוט אמצעי זהירות כאשר הם מבלים בחופי הים בתל-אביב ולהיזהר מפני גנבות טלפונים ניידים, ארנקים ותיקים. רק במהלך סוף השבוע האחרון סוכלו מספר אירועי גנבה בחופי הים של תל-אביב. למותר לציין כי הקריאה רלוונטית לכל חוף, בריכה או מקום נופש.

במקרה הראשון הבחינה יחידת הסיור הרגלי בחופי הים בחשוד כשהוא מתצפת לעבר זוג שישב בחוף. התנהגותו עוררה בהם חשד והם ניגשו אליו. בחיפוש בכליו נמצא רכוש החשוד כגנוב; שני טלפונים ניידים, כסף מזומן, בשקלים ובדולרים, פספורט אמריקאי וכרטיס רב קו. החשוד נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה.

ביזנעס שימושי

באירוע נוסף הבחינו השוטרים בחשוד כשהוא מתקרב לחפצים שהושארו בחוף על-ידי מספר מתרחצים שונים. השוטרים ניגשו לחשוד ובבדיקה קצרה גילו כי הוא דרוש למשטרת ההגירה. גם כאן החשוד נעצר. באירוע שלישי, הבחין צוות סיור רגלי בחשוד כשהוא נצמד לחניית אופניים. הצוות עקב אחריו, עיכב אותו וערך חיפוש בכליו. בכיס מכנסיו נמצא קאטר. מבדיקה קצרה עלה כי גם החשוד הזה דרוש למשטרת ההגירה והוא נעצר.

באירוע רביעי קיבלה המשטרה תלונה בגין גנבת תיק בחוף הילטון. התיק הכיל טלפון נייד, ארנק עם תעודות וכרטיסי חיוב. בעקבות הגניבה, נפתחה חקירה והתברר כי נעשו שימושים בכרטיסי החיוב הגנובים באזור פתח תקוה. בחקירה מאומצת איתרו השוטרים את זהות החשוד ואת מיקומו. הוא נעצר ואף הודה בגנבת הכרטיסים ובשימוש אסור בהם. בחיפוש בביתו, אף נמצא הנייד הגנוב, שבהמשך הוחזר לבעליו. החשוד נעצר כאמור והובא לחקירה.

במשטרה שבים ומזהירים את ציבור הרוחצים בחופי הים לשמור על רכושם שעה שהם מבלים בחוף. לא להשאיר תיקים וטלפונים ניידים ללא השגחה. לא להשאיר חפצים יקרי ערך ברכבים. המשטרה פועלת רבות בפרט על-ידי שוטרי היחידה הרגלית בחופים, למיגור התופעה ובעיקר-למניעת עבירות מעין אלה, עוד טרם בוצעו.

מקור: http://bizzness.net/