דוד שמרון. צילום: מרים אלסטר / פלאש 90

עו"ד שמרון: "אצא נקי. גנור ארכי-פושע, נתניהו לא ידע דבר"

מקורבו ואיש סודו של בנימין נתניהו, דוד שמרון, שעשוי להיות מופלל ע"י עד המדינה מיקי גנור, מגיב היום לראשונה על ההתפתחויות האחרונות בפרשה. "המעצר לא היה נעים, אבל אני מעדיף את זה עשרת מונים על פני צליבה בלתי נפסקת"

פרשת הצוללות אמנם פינתה את מקומה התקשורתי בימים האחרונים לטובת ההתרחשויות הביטחוניות הדינמיות אך חוקרי המשטרה ממשיכים לעמול כל העת על השלמת התיק המורכב.

מקורבו ואיש סודו של ראש הממשלה, עו"ד דוד שמרון, מסומן ע"פ ההערכות השונות כמי שצפוי להינזק משמעותית מהפיכתו של מיקי גנור לעד מדינה. היום מגיב שמרון להתפתחויות האחרונות ואומר: "ראש הממשלה לא שמע ממני בשום שלב שאני מייצג את מיקי גנור, לא מילה ולא חצי מילה וגם לא היה צריך לשמוע".

בראיון לערוץ 2 הוסיף שמרון: "בדיעבד, נוכח הנסיבות כפי שהן מתבררות, הרי מיקי גנור אומר על עצמו שהוא 'ארכי פושע', אני לא גיליתי את הדבר הזה, ההיפך. היה לי רושם כל הזמן עד ממש עכשיו, ממש בימים האלה שאני עוסק עם אדם רציני, ישר, איש עסקים הגון, עם התנהגות אתית מסודרת".

לדבריו, הוא שמח על המעצר והחקירה משום ש-לדעתו- הם יסייעו לו להוכיח את ניקיון כפיו. "זה לא נעים, אבל אני אומר לך, זה נשמע אבסורדי מה שאני אגיד לך אבל זאת האמת: אני מעדיף את זה עשרת מונים על פני צליבה בלתי נפסקת ובלתי עניינית שבה אתה לא יכול להגיב בתקשורת.זה דבר שקשה מאוד להתמודד איתו ואתה לעולם לא יכול לנצח. חקירה הגונה, רצינית, אתה יכול להביא את האמת ובסופו של דבר וברוב רובם המכריע של המקרים האמת היא מה שקובע".

עוד מדברי שמרון בראיון: "אדם לא אוהב ים כזה של פרסומים. בתחום הזה, זה תחום שקשה לי מאוד להתמודד איתו מפני שאני לא יכול לחשוף את הדברים כהווייתם ברגע זה. לגוף העניין, אני לא מודאג. לגוף העניין אני מוטרד מהתהליך, אני לא מודאג ככל שזה נוגע לי מהתוצאה הסופית".

שמרון, שנמצא כעת בחו"ל, הוסיף: "אף אחד לא פנה ולא זימן ולא שום דבר, אבל ברור לגמרי שאני עומד לרשותם בכל דבר. אני מעודכן לפחות חלקית בדברים העיקריים שמתרחשים. גם כששטויות מתפרסמות אני לא יכול להתייחס כמובן באופן פרטני מפני שאני לא רוצה בשום פנים ואופן לשבש בשום צורה, אבל כמות הדברים המופרכים היא אדירה. עכשיו כשאני אחזור כמובן אני עומד לרשות החוקרים".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *