צילום: פלאש 90

הלילה בחצות: מחיר הדלק יעלה ב-18 אגורות

אחרי הירידה בחודש שעבר, הגיע תורה של העלייה: מחירי הדלק יעלו הלילה, עם תום חודש יולי למניינם. מחיר ליטר בשירות עצמי יעמוד על 5.94 שקלים

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

הלילה, ליל תשעה באב, יעלה מחירו של ליטר דלק בנזין 95 אוקטן נטול עופרת ב-18 אגורות. המחיר המרבי לליטר בתחנה בשירות עצמי לא יעלה על 5.94 שקלים לליטר. מדובר בעליה של 3.13%. קרוב לירידת המחיר שנרשמה לפני חודש.

כזכור, לפני חודש ירדו מחירי הדלק ב-23 אגורות, שהם 3.84% לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת. תוספת בעד שירות מלא תעמוד על 19 אגורות לליטר (כולל מע"מ), ללא שינוי מחודש קודם. הסיבה המרכזית לשינויים במחירי הדלק היא מחיר הנפט שהוא המרכיב הבסיסי במחיר הדלק שירד בחודש האחרון ב-11% לשפל של קרוב לשנה.

ביזנעס שימושי

מכיוון שמחיר הנפט נקבע בדולרים, שער הדולר הנמוך תרם גם הוא להוזלה. ההוזלה הייתה יכולה להיות חדה יותר אלמלא המס הגבוה המוטל על הדלק בישראל (בלו +מע"מ) ששיעורו עומד על כ-66% מהתשלום על ליטר דלק. אך בתום החודש הזה, כאמור, עלה שער הדולר ואיתו מחיר הנפט באגן הים התיכון ומכאן ההתייקרות האחרונה.

מקור: http://bizzness.net/

2 תגובות

דע חורבן איז גרויס

גנבים

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell