השרה מירי רגב משוכנעת: "נתניהו ימשיך לעמוד בראשות הממשלה עוד שנים רבות". בצל ההתפתחויות האחרונות בחקירות: שתי הפגנות, בעד ונגד נתניהו, התקיימו סמוך לביתו של היועץ המשפטי לממשלה בפתח תקוה

כמידי שבוע, גם הערב, מוצאי שבת פרשת 'ואתחנן', השתתפו כמה מאות בני אדם בהפגנה סמוך לביתו של היועץ המשפטי לממשלה בפתח תקוה. המפגינים קראו קריאות ונשאו כרזות בגנות נתניהו והשחיתות הציבורית.

מולם התייצבו כמה מאות תומכי ליכוד שהביעו תמיכה בראש הממשלה וגינו את הניסיון "להלך אימים על מנדלבליט" כהגדרתם. בין המשתתפים בהפגנת הליכודניקים: חברי הכנסת דוד ביטן, אמיר אוחנה ונאוה בוקר.

"לא נשאיר את המפגינים לבד כי ההפגנות האלה לא דמוקרטיות. מפעילים לחץ על היועץ המשפטי שעדיין לא קיבל את החומרים מהמשטרה. צריך להפסיק את ההפגנות האלה ונילחם בזה בעוד הפגנה – הם לא יפגינו נגד מנדלבליט לבד. רק השמאל מסוגל להפגין נגד היועץ המשפטי", אמר ח"כ ביטן.

דקות לפני כניסת שבת: נתניהו ניסה לשדר מסר מרגיע • צפו

בתוך כך, שרת התרבות, מירי רגב, פרסמה הערב הודעת תמיכה ברה"מ. "שוחחתי הערב עם ראש הממשלה ושמחתי לשמוע שהוא בטוח בעצמו, נינוח וחוזר על אמירתו שלא היה כלום", היא כתבה.

לדבריה, "חברי האופוזיציה חברו לחלק מאנשי התקשורת וממשיכים לבצע לינץ' תקשורתי בראש הממשלה ומשפחתו. הציבור מבין היטב שמנסים להפיל את נתניהו בכל דרך. לא יעזור להם -נתניהו ימשיך לעמוד בראשות הממשלה עוד שנים רבות. מתי תלמדו שמחליפים שלטון בקלפי – לא בתקשורת, לא בכותרות ולא בניסיון להפעיל לחץ על היועץ המשפטי לממשלה וגורמי אכיפת החוק".