צילום: צילום: פלאש 90

מקורבים לחקירה: "הרו לא מוסיף הרבה לחומרים שיש נגד נתניהו"

האם צהלת מתנגדי נתניהו היתה מוקדמת מידי? לטענת גורמים המעורבים בחקירת הרו, עדותו חיזקה את הממצאים בפרשת מוזס, אך לא באופן שיוביל לכתב אישום. גם בפרשת המתנות: הרו רק חיזק מידע קיים ולא הביא מידע חדש
 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

לאחר ששח באזני מקורביו כי הוא אינו שולה זקן חושפים גורמים המקרובים לחקירת עד המדינה, ארי הרו, שעדותו רחוקה מלהיות דרמטית כפי שהיא צויירה בתקשורת.

ע"פ דיווח באתר NRG, המקורבים לחקירה מעריכים כי הערך המוסף של הרו לתהליכים המשפטיים נגד נתניהו אינו רב. בדיווח צוטטו הגורמים כאומרים "הרו חיזק משמעותית את תיק 2000 ואולם בפרשה זו יתקשה היועץ המשפטי לממשלה להגיש כתב אישום, שכן מרבית הפוליטיקאים בישראל מנהלים יחסי קח-תן עם התקשורת ונתניהו מבחינה זו לא המציא את השיטה".

באשר לתיק 1000 – פרשת המתנות, המקורבים טוענים כי הרו לא תרם לחוקרים חומר שלא היה בידיהם אלא בעיקר אישש מידע קיים.

כך או אחרת, "יחלפו בכל מקרה חודשים רבים ואולי למעלה משנה, עד שתבשיל החלטה סופית אם להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה", דברי המקרובים.

בוידאו: נתניהו משדר עסקים כרגיל בישיבת הממשלה. אופטימיות שיש לה על מה להתבסס?

//www.jdn.co.il/breakingnews/869730

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. אנשי התקשורת "מזדעזעים" לשמוע את הטענה ש המשטרה, כן המשטרה, רודפת את ביבי (מה לעשות שגם חלק מהחוקרים הם שמאלנים {עניין של סטטיסטיקה}, ובעיקר: איזה חוקר יוותר על פסגת הקריירה שלו "להכניס את ראש ממשלה לכלא"?) – אבל רודי ג'וליאני התובע של דרום ניו יורק – איש שמגיע מתחום המשפטים – אמר במפורש שחקירות ביבי נשמע לו כמו רדיפה פוליטית! למי הוא התכוון? לא למשטרה? מי חוקר את ביבי??!!
  נגד ביבי מתנהל 'אכיפה בררנית' שבכוחה (בתנאים מסוימים) לפסול הליכי חקירה וכתבי אישום.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן