צילום: פלאש 90

"הרו יודע דברים דרמטיים על נתניהו; לא יוגש כתב אישום בתיק 2000"

העיתונאי רביב דרוקר שהשיג אמש ניצחון משפטי מול נתניהו בשאלת חשיפת השיחות בינו לבין שלדון אדלסון: "ב'ישראל היום' קיבלו המלצות והוראות ישירות מראש הממשלה". על תיק 1000: "הרו דאג לביבי לסידורים לפני כל נסיעה"

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

אני לא מעריך שתיק 2000 ייגמר בכתב אישום": כך אומר הבוקר העיתונאי רביב דרוקר בראיון ל'גלי צה"ל'. דרוקר, שמזוהה יותר מכל איש תקשורת אחרת עם פרסומים ותחקירים שונים נגד נתניהו, רשם אמש ניצחון גדול מולו בביהמ"ש העליון שפסק כי נתניהו חייב למסור לדרוקר את מועדי השיחות בינו לבין בעלי 'ישראל היום', שלדון אדלסון ועורכו הראשי לשעבר, עמוס רגב.

"נתניהו, עמוס רגב ואדלסון כל הזמן אמרו שהם מדברים רק בתור חברים. התיאור שלנו לגבי עיתון ישראל היום היה שהוא תעמולה של נתניהו ואחת החוליות הכי מרכזיות זה היה להראות שהם מקבלים הנחיות, המלצות והוראות מלשכת ראש הממשלה. את זאת ניתן להראות באינטנסיביות השיחות", דברי דרוקר.

הוא הוסיף: "למרות שאין את תמלילי השיחות, אפשר לראות נגיד שיחות בין עמוס רגב לנתניהו סביב 24:00 בלילה ואפשר להסיק מזה. יהיה אפשר לראות לפי התדירות והעיתויים את הקשר".

באשר לתיק 1000 – פרשת המתנות הוא אמר: "לגבי תיק המתנות, כל אחד היום יכול לטעון זו חברות ואלה מתנות, אין לזה סוף לטיעון הזה. אנחנו מצפים מנבחרי הציבור שלנו שאנשים שזוכים להיות בקרבתם – לא יזכו בה על בסיס של מי סיפק להם דברים".

לדבריו, "אני לא יודע מה יש בעדות של ארי הרו אבל אני יודע מה הוא יודע והוא יודע דברים דרמטיים. כשביבי היה נוסע למקום כלשהו היה צריך לדאוג לסידורים והרו זה שדאג. בוא נראה מה יאמר בעדותו, אני מכיר את הפרשות וחלק מהדברים. הוא מכיר הרבה מאוד".

יודח, יפרוש או ילך לבחירות? נתניהו ביום שאחרי הגשת כתבי האישום

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן