בעריש פילמר

האדמו"ר מבאיאן הבטיח לשדכנים: 4000 דולר על שידוך לבחור מבוגר

בכינוס שנערך בט"ו באב במעון הנופש של האדמו"ר מבאיאן לשדכני החסידות המאוגדים בארגון "בית נאמן", הוחלט, על מנת לעודד את השדכנים, על מענקים מוגדלים מלבד התשלום של ההורים. לפני שבועיים התארס הבחור המבוגר בחסידות, בגיל 36

(בוידאו: הנאום המרגש של שרוליק ליזרוביץ בוועידת הגפן)

כ"ק האדמו"ר מבאיאן שליט"א, הבטיח לשדכני החסידות מענק כספי נכבד על כל שידוך של בחור מבוגר שיצליחו להביא לגמר טוב. מדובר ביוזמה דומה לנעשה לאחרונה בחסידויות בעלזא וסקווירא, שם החליטו לרתום את השדכנים למיגור תופעת הבחורים המתבגרים בעזרת מענקים כספיים.

בכינוס שנערך בט"ו באב במעון הנופש של האדמו"ר מבאיאן במושב תירוש הסמוך לבית שמש, שוחח האדמו"ר עם השדכנים על חשיבות ודחיפות העניין. בהמשך קיבלו השדכנים הודעה על מענק כספי גדול שיקבלו על כל שידוך של בחור מעל גיל 20, אותו יסגרו.

על פי ההודעה שקיבלו השדכנים, על כל שידוך של בחור מעל גיל 23 הם יקבלו מענק כספי של 4000 דולר, ועל כל שידוך שיסגרו לבחור מעל גיל 20, הם יקבלו מענק כספי של 1000 דולר. יצוין, כי מדובר בתוספת לתשלום המחותנים לשדכנים.

//www.jdn.co.il/breakingnews/860143

4 תגובות

שרוליק לייזרוביץ שרואים בקליפ התארס???
אשמח לתשובה מכם הגולשים! מהר אני במתח….

אני הקטן מעריך מאד מאד את האדמו"ר שמכל כך בנשמתו הבחורים המבוגרים של החסידות

האדמור מצאנז היה הראשון

הלוואי והייתי יכול לעזור, אומנם רק שמעתי ולא ראיתי את הוידאו אך התרשמתי מדבריו הנוגים והנוגעים, ואשמח כמובן להתעדכן אם מצא את בת זוגו.
בשורות טובות!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו