צילום: פלאש 90

הערעור נדחה: 'גולן טלקום' תשלם 28 מיליון ש"ח למדינה

גולן נקנסה על-כך שהפרה את תנאי הרישיון וקיפלה את האנטנות שלה. בשל העובדה כי קיבלה אחריות על מעשיה ותיקנה את המעוות, הופחת סכום החילוט בכ-3 מיליון שקלים. שר התקשורת: "רואה בחומרה רבה את התנהלותה"

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

שר התקשורת, חה"כ איוב קרא (ליכוד) החליט לדחות את הערעור שהגישה חברת התקשורת 'גולן טלקום' על ההחלטה לחלט את כספי הערבות שהפקידה במשרד, לאחר שזו לא עמדה בתנאי הרישיון. עם זאת הערעור התקבל חלקית וסכום החילוט הופחת בכ-3 מיליון שקלים, מכ-31 מיליון לכ-28 מיליון.

השר אמר כי הוא "רואה בחומרה רבה את התנהלות חברת גולן בעניין פירוק אתרי הרשת שלה ואת הנזק שגרמה לאינטרס הציבורי באי-ציות ממושך ושיטתי להוראות הרגולציה לעניין פרישת רשת, נזק אותו לא ניתן לתקן באופן רטרואקטיבי".

ביזנעס שימושי

לעניין הפחתת סכום החילוט, אמר קרא: "אני סבור כי בהתחשב במטרת כלי חילוט הערבות, יש לזקוף לזכות החברה כי בעת הנוכחית תיקנה את ההפרה כך שהיא עומדת בחובתה הרגולטורית בעניין פרישת רשת וכן כי היא מכירה באחריותה להפרה".

לצד זאת, הבהיר כי אחוז הסכום שהופחת נמוך באופן יחסי, מכיוון שגם אם יש מקום להתחשב בצעדים שנקטה החברה במסגרת ההחלטה בערעור, נוכח חומרת ההפרה והנזק שנגרם בעקבותיה, שכאמור, אינו בר תיקון, אין מקום להפחתה גדולה יותר.

בפועל, תידרש החברה להמציא ערבות חדשה או להשלים את יתרתה נגד הסכום שחולט. במשרד התקשורת אומרים כי אי השלמת סכום הערבות יהווה הפרה מהותית של תנאי הרישיון ועלול לגרור חילוט נוסף מסכום הערבות. מנכ"ל המשרד בפועל, מימון שמילה, אמר כי "המשרד מצפה מכל חברות התקשורת המפוקחות לציית להוראות כנדרש ולא יהסס לפעול בכל דרך וללא פשרות לאכיפת הוראות רישיונן".

מקור: http://bizzness.net/

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell