הפעיל שניאץ את החרדי בפתח תקוה "מתנצל" אבל ממשיך להסית

סערת האמירות האנטישמיות בהפגנה בפ"ת: אברהם פורת, המפגין שתועד מנאץ חרדי מבוגר בפ"ת, פרסם הבוקר התנצלות גבולית, לא לפני ששב ותקף את החרדים והימין. ח"כ מקלב: "איפה הח"כים החילונים - גבאי, פרץ וגלאון? מדוע הם לא מגנים זאת?"

התנצלות שכזו: אברהם פורת, פעיל פוליטי ואחד ממקורביו של מני נפתלי, הוא הפעיל שתועד מנאץ במילים מחפירות חרדי מבוגר בפתח תקוה. ערוץ 20, שחשף את זהותו, העלה אותו אמש לשידור אך זה בחר לשוב ולתקוף את החרדים. "מכיוון שיש לי בעיה קשה עם החרדים שמוצצים את לשד המדינה, תעשה עם זה מה שאתה רוצה. אם צריך ללכת עם זה עוד פסיעה, אלך עם זה עוד פסיעה. אין לי שום בעיה. אני לא חוזר בי ולא מתנצל". עפ"ל.

תיעוד מחפיר מההפגנה בפ"ת: חרדי הותקף במילים מבחילות • צפו

הבוקר, בעקבות המשך הסערה התקשורתית בענין, הוא בחר לפרסם התנצלות גבולית בדף הפייסבוק שלו, תוך שהוא מציג גירסה מפוקפקת למה שהתרחש בהפגנה. להלן ההודעה המלאה: "אתמול, לאחר סיום ההפגנה בפתח תקווה, נחלצתי להגן בגופי על אשה מבוגרת שהותקפה בצורה מפחידה על ידי חרדי. (ראיתי את האיש מתעמת לפני כן גם עם אחרים). הפעולה שלי היית ניסיון להפרדה פיסית בין אדם שנראה לי שממש רוצה לפגוע, תוקף פעילה מבוגרת ועייפה, מקלל, משתמש במילים קשות ובכמעט בא במגע אותו ניסיתי למנוע בגופי. הייתה לי הרגשה לפי צורת הדיבור שלו שהנ"ל שייך לאנשי כהנא / בנט / בטן וחבריהם. (ומה הוא בכלל בא לחפש בין אנשי ההפגנה נגד השחיתות עם לא עימותים, למה הוא בא לשם ?)

אני מודה שבהפרדה הפיסית, מתוך עייפות, כעס ורוגז אמרתי דברים לא ראויים, לא מכובדים ואני מתחרט עליהם ומתנצל עליהם. סליחה. בהחלט הדברים שאמרתי אינם ראויים ועדיף היה לו לא נאמרו כלל.

כדאי לשים לב שמי שמפיץ את הסיפור הנם כתבי ערוץ – 20 הידוע ב"איכותו ובאמינותו". זהו הערוץ הפרטי של ביבי שלנו, שרק אליו הוא מתראיין עם שאלות מוזמנות על ידו מראש. וכמובן כל הכתוב ונאמר בערוץ זה הינו "אמת לאמיתה, דברי אלוקים חיים".

כדאי גם להתייחס לכך, שאחרי – 40 הפגנות עם כל כך הרבה משתתפים, כל מה שעיתונאי ערוץ – 20 המגמתיים מצאו, זה רק את העניין השגוי הזה להתלות בו, ומעבר לכך, הם מתעלמים מכל הסיפור הגדול של ההפגנות כולן והסיבות להן, כלומר השחיתות השלטונית אותן הן רוצות למנוע. אז, שוב. אני מתנצל על שאמרתי…"

ח"כ אורי מקלב תקף הבוקר את הח"כים החילונים על שתיקתם לנוכח התיעוד המחפיר: "רוב הציבור החילוני מתנגד לאמירות אלו. איפה הח"כים החילונים – גבאי, פרץ וגלאון, מדוע הם לא מגנים זאת? אם הוא היה ערבי, הם היו מגנים", דברי מקלב בראיון ל'קול חי'.

5 תגובות

כרגיל עוד הוכחה שבכל מה שקשור ליהודים חרדים …. הכבוד שלהם יותר זול מעגניות רקובות בשוק.
אלו הם פניה המחפירות של התרבות החילונית…..

שקרן מדופלם מתנצל ומתפטל כמו נחש להמציא ספור דימיוני כדי שלא יואשם נטו על עברה ללא סבה. איך הוא טוען שהחרדי קילל אם בסרטון רואים במפורש איך הוא מנסה להשתיק את האדם בטענה שהוא מדבר לשון הרע? שלא ירבו כמותו, ושידע לשקר אין רגליים, השקר מתגלה במוקדם או במאוחר!!!

צריך להדגיש יותר
שהוא פשוט משקר ומעליל על החרדי החבדניק
הצדיק עלילה שפילה
וכי אין לחרדי חסידי מה לעשות רק להכות פיזית אשה
ועוד אשה מבוגרת
נו באמת אדון פורת????
כל הפוסל במומו פוסל
כתושב האיזור אני מכיר גם את מי שקילל וגידף
והוא ידוע באיזור מהרבה פרובוקציות שונות
אני גם רואה אותו מגיע הרבה למני נפתלי
והם מושכים אחד את השני….

צריך להדגיש יותר
שהוא פשוט משקר ומעליל על החרדי החבדניק
הצדיק עלילה שפילה
וכי אין לחרדי חסידי מה לעשות רק להכות פיזית אשה
ועוד אשה מבוגרת
נו באמת אדון פורת????
כל הפוסל במומו פוסל
כתושב האיזור אני מכיר את מי שקילל וגידף
והוא ידוע באיזור מהרבה פרובוקציות שונות
אני גם רואה אותו מגיע הרבה למני נפתלי
והם מושכים אחד את השני….

הוא עוד משקר גם!
קודם הוא מלכלך את הפה
(עד שגם מי שמצלמת צועקת לו "זה לא יפה")
ואח"כ אומר עוד שקר עליו שהוא ניסה לתקוף אותה
מי שראה את הקליפ רואה לבד שאין לזה כל בסיס
1.הוא מדבר בשקט וכשהחולני הזה תוקף אותו הוא מסתובב ללכת.
2.מי שכביכול "נתקף" ע"י, צועק לחולני זה לא יפה. למה? הוא תקף לא?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן