בתמונה: ראשי בל"ד, בהם ח"כ לשעבר באסל גטאס

צעדה לכבוד השהידים ושירי הסתה: הצצה לקייטנה של בל"ד

מפלגה ערבית-ישראלית או תנועה מקדמת טרור? העיתון 'ידיעות אחרונות' מספק היום הצצה לקייטנת הנוער של בל"ד - המפלגה ש-3 מחבריה מכהנים כח"כים בכנסת ישראל - בה נשברו שיאי הסתה והזדהות עם הטרור הפלסטיני

 • ביום המסוגל ג' בשלח שידור חי מביתו של מרן שה"ת, הצטרפו 》

  תוכן מקודם

 • שלא תדעו, אבל אם חלילה כן, אז כדאי שתדעו!

  תוכן מקודם

 • שטר הפרנסה יחתם עבורכם מחר ע"י גדולי הדור!

  תוכן מקודם

 • השנה לא מפספסים: "שטר הפרנסה" של גדולי הדור

  תוכן מקודם

טקס הסיום של קייטנת הנוער של בל"ד כמפגן תמיכה בטרור: העיתון 'ידיעות אחרונות' מביא היום סקירה מדאיגה ומקוממת על מה שהתרחש בקייטנת הנוער של מפלגת בל"ד ששלושה מחבריה מכהנים כח"כים בכנסת ישראל.

ע"פ הדיווח, המארגנים החליטו לציין את טקס הסיום של הקייטנה בדרך מאוד שונה ויוצאת דופן – במסגרת הטקס יצאו החניכים למחנה הפליטים דהיישה שליד בית לחם, הצטרפו שם לילדים תושבי המחנה וערכו איתם צעדה לכבוד השהידים.

"כשמסביבם דגלי פלסטין צעדו בני הנוער במחנה הפליטים כשהם זועקים קריאות בנוסח "ברוח ודם נפדה אותך שהיד" ו"ברוח ודם נפדה אותך פלסטין". בתום המצעד הם ביקרו אצל משפחות של מחבלים שנהרגו או נפצעו בפיגועים. "אנו מכבדים את בני משפחתם של השהידים", הכריז אחד ממובילי הצעדה", כך בדיווח.

עוד נאמר כי "במסגרת הפעילות התחלקו הילדים לקבוצות. אחת מהן נקראה על שם יאסר ערפאת, האיש שהיה אחראי לאין־ספור פיגועים נגד ישראל, גם לאחר שחתם על הסכמי אוסלו עם ראש הממשלה המנוח יצחק רבין. קבוצה נוספת נקראה עז א-דין אל-קסאם, שעל שמו נקראת הזרוע הצבאית של חמאס. קבוצה נוספת נקראה על שמו של נשיא מצרים לשעבר גמאל עבד אל-נאצר, אחד האויבים הגדולים של ישראל לפני עידן השלום. הדמות הרביעית שנבחרה לקוחה מנוף אחר: נלסון מנדלה, מראשי הלוחמים נגד האפרטהייד בדרום אפריקה שישב בכלא, זכה בפרס נובל לשלום וכיהן לאחר שחרורו כנשיא דרום אפריקה".

גטאס לא הראשון: כך הפכה סיעת בל"ד לחממה של שת"פ עם הטרור

מתא הצעירים של בל"ד נמסר בתגובה: "התכנים והפעילויות שמועברים לצעירים הם במסגרת המצע הפוליטי של בל"ד, ובמרכזם עומדים עידוד הזהות הערבית-פלסטינית, ערכים דמוקרטים ורעיון 'מדינת כל אזרחיה'. במסגרת הקייטנה, שכללה ביקור למחנה הפליטים 'דהיישה', התקיימה תהלוכה שמטרתה להביע סולידריות עם תושבי מחנה הפליטים, ובין היתר, משפחות שכולות שהן קורבנות גירוש הנכבה ופשעי הכיבוש. מדובר בפעילות חוקית ולגיטימית במסגרת חופש הביטוי".

3 תגובות

צריכים לסגור את המפלגה, ולקחת את חברי הכנסת למאסר עולם, הכול אשם בג"צ שהרשתה להם להתמודד בבחירות.

לצערי הרב לא לומדים מטעויות העבר. יש הסתה לא רגילה כמו בדוגמא שלפנינו. והאחראים למניעת הדברים הללו ממשיכים להטמין את ראשם בחול.אפילו התגובה של המפלגה הזו מגוחכת. הם טוענים שמשפחות הרוצחים הללו הם משפחות שכולות של קורבן הכיבוש. טוב שלא מקבלים תקציבים לכך ממשלת ישראל.

מה רע בקייטנה כזאת? הביצועים שהם מבצעים הם כמעט מקראיים
חובה על כל אדם לחזות בביצועים הללו ולאות מה הכיבוש מסוגל לגרום
מה רוצים מילדים מסכנים שבסך הכל הם אמנם מקבלים מהמדינה כל הקיצבאות והסעד
אבל הם תחת כיבוש
מוחמד: בהגל אשם הגיבוש

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו