נתניהו ואדלסון. צילום: פלאש 90

נתניהו חושף: שוחחתי עם שלדון אדלסון 100 פעמים ב-3 שנים

"אין לי מה להסתיר": בהתאם לפסיקת ביהמ"ש העליון, ראש הממשלה מפרסם הערב את פירוט שיחותיו עם ראשי 'ישראל היום', ותוקף: "ראשי המחנה הציוני תיאמו כותרות עם עורכים שעות לפני סגירת הקלפיות. כך נוהגים כל הפוליטיקאים בישראל"

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

חודש לאחר פסיקת בית המשפט העליון בעתירה שהגיש נגדו העיתונאי רביב דרוקר ותשעה ימים לאחר המועד הסופי שנקבע על ידי ביהמ"ש לפרסום השיחות של רה"מ עם ראשי 'ישראל היום', נתניהו מפרסם הערב (חמישי) את פירוט השיחות.

מדובר על 100 שיחות שערך עם הבעלים שלדון אדלסון ועוד 150 עם העורך הראשי, עמוס רגב.

"אספר לכם משהו שכולם יודעים: כל הפוליטיקאים בישראל מדברים עם מו״לים, עורכים ראשיים ועיתונאים. בין הפוליטיקה והתקשורת מתקיים שיח קבוע ומתמשך – כך מקובל בדמוקרטיה", פתח רה"מ את ההודעה שפרסם לציבור.

"כאן בוידאו (נמנענו מלצרף את הוידאו מטעמים עקרוניים. ב.ב.), לדוגמה, אתם יכולים לראות כיצד דוברת הקמפיין של ״המחנה הציוני״ משוחחת על כותרת ראשית עם אתר Ynet, שעות ספורות לפני סגירת הקלפיות בבחירות. כך נוהגים כל הפוליטיקאים בישראל, ומובן מאליו שביתר שאת בתקופת הבחירות".

נתניהו הוסיף: "אני כמובן מקדיש את רוב זמני לניהול ענייני המדינה, אך מעת לעת, בדרך כלל בשעות הלילה ולאחר סיום יום עבודתי, גם אני משוחח עם אנשי תקשורת. אני מציג בפניהם את העשייה הגדולה שאנחנו מובילים למען מדינת ישראל ואזרחי ישראל – ומציע להם להביא את הדברים לפרסום".

עוד מדברי נתניהו: "לאחרונה בחר ״העיתונאי מטעם״ רביב דרוקר להגיש נגדי תביעה בדרישה לחשוף את שיחותיי עם חברי שלדון אדלסון ועם עורך ״ישראל היום״ לשעבר, עמוס רגב. כפי שהבהרתי, אין לי מה להסתיר: אדלסון הוא חבר קרוב שלי מזה כשלושים שנה ואני שמח לשוחח איתו מעת לעת. בשנים 2012-2015 שוחחתי איתו בממוצע של 0.75 שיחות בשבוע. בתקופה זו עמוס רגב ערך את עיתון ״ישראל היום״, העיתון הנקרא ביותר בישראל שמייצג את הקו הלאומי-שמרני בישראל. שוחחתי איתו בממוצע 1.5 שיחות בשבוע.
נהגתי גם לשוחח מעת לעת עם מו״לים ועורכים ראשיים של כלי תקשורת אחרים, כפי שכולם נוהגים.

אני מתנגד עקרונית לחשיפת השיחות שמתקיימות בין פוליטיקאים לאנשי תקשורת. לדעתי ההתערבות הזאת ביחסים המורכבים בין תקשורת לפוליטיקה אינה משרתת את הדמוקרטיה, אלא להיפך. לכן ביקשתי מבג״צ לקיים דיון נוסף בנושא. אני מקווה שהוא יפסוק הפעם אחרת. בכל מקרה, אין לקבל מצב שבו מקיימים סטנדרט אחד לי וסטנדרט אחר לכל השאר.

אם חושפים – חושפים הכל. לכן במקרה שהבג״צ ידחה את בקשתי, הסטנדרט האחיד יחייב שכל הפוליטיקאים יחשפו את פרטי השיחות שלהם עם אנשי התקשורת".

3 תגובות

הייתי שמח לראות כמות השיחות של ציפי לבני ובוז'י ושל ראשי הממשלה הקודמים עם מו"לים של עיתונים

ביבי מדבר על סטנדרט אחיד לכולם ?
אז מה זה התירוצים שלו כולם עושים את זה
למה כשמס הכנסה פושט על דוד מדימונה התירוצים שלו שכולם מעלימים מס עוזרים ?
או שתירוצים כאלה עוזרים רק לביבי !
אז בקשה שביבי יתמודד אם מה שעושה ולא כל דבר יאמר יש חשד לגניבה טוב גם אחרים
גונבים אז מותר לגנוב ????????
ולכן מותר לקבל מתנות בחצי מיליון ₪ ?
מותר להעסיק עובדים במרמה על חשבון המדינה (רק כוס תה חה חה )

ואני מחכה לפירוט השיחות של יאיר יהיר, בשני הכובעים = כאיש תקשורת וכפוליטיקאי !!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן