יצא מהבונקר • נסראללה חושף: "נפגשתי עם אסד בדמשק"

בנאום ששודר באירוע ניצחון של חיזבאללה ואיראן, הפציר נסראללה בממשלת לבנון להשיב לידיה את חוות שבעא שבידי ישראל "בכל דרך שהיא". בהמשך הוא הסביר לתומכיו מדוע הוא ממעט לצאת מהבונקר שבו הוא מסתתר מאז מלחמת לבנון השניה

"נפגשתי בשאר אסד בדמשק ושוחחתי עמו על ההסכם עם דאע"ש": כך חשף מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, בנאום ששודר לתומכיו באירוע ניצחון של חיזבאללה ואיראן בבעלבק.

נסראללה אף הפציר בממשלת לבנון להשיב לידיה את חוות שבעא (שטח ישראלי סמוך לגבול ושייך – לטענת נסראללה – ללבנון). "אני לא דורש שיפתחו במלחמה מול הציונים, אלא שיגבשו תכנית כוללת לשחרור השטח הכבוש".

נסראללה אף הסביר למאמיניו מדוע הוא לא נוכח פיזית בחגיגות. "מאז 2006 המצב שונה. במיוחד בתקופה שארה"ב וישראל כועסות".

בהמשך הוא שב על אמירותיו מהנאום הקודם לפיהן "נתניהו והבכירים הישראלים הם אלו שבוכים על המפלה של דאעש…דאע"ש הוא יצירה אמריקנית בשירות המזימה הציונית. הוא היה אמור להשמיד את ההתנגדות באזור שלנו ולתת אותו טהור לארה"ב ולישראל".

קרא עוד בנושא:

"ההרתעה מול חיזבאללה נשחקת; העורף אינו מוכן יותר מבעבר"

לוחמה פסיכולוגית, בעברית: ההמלצות של חיזבאללה לאזרחי ישראל

11 שנים למלחמת לבנון השניה: מה צפוי במערכה הבאה?

מלחמת לבנון השלישית בפתח? חיזבאללה נערך, צה"ל מתאמן

4 תגובות

יצאתי מהעיגול כשלא ראית…

צריך תמיד לזכור שאם השם לא ישמור עיר שוא שקד שומר.

כתוב בגמרא סנדרין דף צח. וצח: ששאלו תלמידיו של ר' יוסי בן קיסמא מתי יבוא משיח בן דוד אמר להם……. ורש"י מפרש כשפרס ילכוד את בבל ואח"כ מיד ילכוד את ארץ ישראל וישלטו בארץ ישראל תשע חדשים ואח"כ יהיה מלחמת גוג ומגוג ואח"כ יבוא משיח בן דוד

ימות נאסראללה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *