ח"כ ישראל אייכלר במתקפה חריפה על התנועות הרפורמיות והגושפנקה שהן מקבלות מבג"ץ: "כנופיה שמקבלת כסף מהרפורמים לנהל את המלחמה במקום הקדוש הזה. שופטי בג״ץ עושים פשע היסטורי של מלחמת דת בשם הרפורמים"

"נשות הכותל זו כנופיה שמקבלת כסף מהרפורמים לנהל את המלחמה במקום הקדוש הזה. שופטי בג״ץ עושים פשע היסטורי של מלחמת דת בשם הרפורמים. השופטים לא שליטי המדינה״: כך אומר הבוקר ח"כ ישראל אייכלר בראיון לרשת ב.

לטענת אייכלר, "שופטי בג"ץ מבצעים פשע במלחמה נגד הדת. הם מקבלים את עתירות הרפורמים בכל הנושאים – מגיוס ועד שבת ומגיור ועד הכותל ואיסור תקצוב לחינוך חרדי".

אייכלר הוסיף ותקף בחריפות את התנהלות הרפורמים ונשות הכותל ברחבת האתר הקדוש: "כנופיות קטנות של עשרות רפורמים אינן באות להתפלל אלא ליצור מלחמת דת נגד מליוני יהודים מכל הסוגים שבאים להתפלל בימים ובלילות. הם מסיתים את יהדות התפוצות כאילו מדירים כאן יהודים, כמו שהשייך סאלח מסית מליוני מוסלמים שהיהודים מחריבים את אל אקצה".

"בהר הבית המשטרה סילקה המשטרה את נשות המוראביטאת. בדיוק ככה צריך לסלק את נשות הכותל העושות פרובוקציות באתר הקדוש", סיים אייכלר את דבריו.

קרא עוד בנושא:

הרבנות הראשית לביהמ"ש העליון: "אין לכם סמכות לדון במתווה הכותל"

איומי שווא: לטובת המדינה, עדיף שהרפורמים יפסיקו לתרום

אייכלר: יש שרים וח"כים המשוחדים על ידי הרפורמים • צפו

מונעים מיהודים להתפלל בכותל? פייק ניוז של השמאל והרפורמים