"העברתי לך כספים": העימות בין מיקי גנור למפקד חיל הים לשעבר

פרשת הצוללות: איש עסקים המקורב מאוד לשר יובל שטייניץ נעצר הבוקר לחקירה. מוקדם יוצר עימתה המשטרה את עד המדינה בפרשה עם מפקד חיל הים לשעבר, האלוף צ'ייני מרום, שטען: "על כל שקל שקיבלתי - יש חשבונית מתועדת"

הסתעפות נוספת בפרשת הצוללות: איש עסקים המקורב לשר יובל שטייניץ נחקר הבוקר באזהרה במסגרת הפרשה, זאת לאחר שבשבוע שעבר נעצרו יועצו לשעבר וראש לשכתו לשעבר, זאת במסגרת גל המעצרים בפרשה.

יצוין כי שטייניץ עצמו אמור בזמן הקרוב למסור עדות בפרשה, עדות שעשויה להפוך לחקירה באזהרה.

הבוקר מדווח 'מעריב' כי ביום רביעי שעבר קיימו חוקרי המשטרה עימות בין עד המדינה בפרשה, מיקי גנור, למפקד חיל האוויר לשעבר, האלוף במיל' אליעזר (צ'ייני) מרום.

ע"פ הדיווח, במסגרת חקירתו דבק מרום בעמדתו לפיה העניק ייעוץ לאיש העסקים גנור ללא כל קשר לשירותו הצבאי אלא במסגרת ייעוץ. כשנשאל האם יסכים להתעמת על כך עם גנור השיב בחיוב. "אני מבחינתי סיפרתי להם הכל, אתה יכול לספר הכל…העברתי לך מאות אלפי שקלים…העברתי לך כספים, תספר לחוקרים", הטיח בו גנור.

מפקד חיה"א לשעבר השיב לו: "מעולם לא הכחשתי שקיבלתי ממך כספים אבל אלו היו במסגרת הייעוץ שהענקתי לך במהלך ההתקשרות ביננו, שנים אחרי שפרשתי מהשירות. לכל שקל שקיבלתי יש תיעוד בחשבונית".

בתוך כך, גורמים המעורבים בחקירה טוענים כי השבוע ייערכו עימותים נוספים, לצד גל מעצרים נוסף שצפוי להתבצע בימים הקרובים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *