בעיני רוחי אני רואה מעל מיליון אזרחים יוצאים לרחוב מול בניין הבג"ץ עם שקי שינה וציוד, ולא זזים משם עד שיעבור בכנסת הרפורמה בבג"צ. יש לקעקע עד היסוד את "ערך השוויון" ולהחזיר את השפיות והדמוקרטיה וערכי היהדות למדינת ישראל

אין צורך להכביר במילים על הזעם העצום שמעורר שוב פעם בג"ץ הדיקטטור נגד כל הקדוש והיקר לנו.

זו שעת מעשים. הגיע השעה סוף סוף שנציגנו יעמידו תנאי בל יעבור לראש הממשלה לחקיקת פסקת ההתגברות לרסן את בג"ץ. זה לא נורמאלי. זה לא יהודי. זה לא דמוקרטי. זה לא אנושי. זה חייב לעבור מן העולם.

החולייה הקשה בקואליציה הוא כחלון שנהיה שמאלני בגלגול הנוכחי. יאמר לו ברורות או שיצביע איתנו או בחירות. מבחירות שהנושא המרכזי בו יהיה כוחו של בג"צ אין לו סיכוי לצאת טוב מזה. הוא יתרסק.

יש אחדות דעים מהמרכז המתון עד הימין העמוק, רוב מוחלט של ליכוד, הבית היהודי, ליברמן והחרדים נגד העוולה הנוראית הזו ששמה אקטיביזם משפטי.

עלינו לחבור לאנשי דרום תל אביב המפגינים מול ביתה של נאור, ולהוביל יחד מהלך מדיני גדול ברחוב בשילוב חקיקה בכנסת להחזיר את המשטר הדמוקרטי במדינת ישראל ולחסל את שלטון הבג"צ.

בעיני רוחי אני רואה מעל מיליון אזרחים יוצאים לרחוב מול בניין הבג"ץ עם שקי שינה וציוד, ולא זזים משם עד שיעבור בכנסת הרפורמה בבג"צ.

מילה אחד לנימוקי הבג"צ לפסילת החוק, שהיא כהרגלם השוויון.

יש גם המון מה להסביר על עצם זכות העמידה שנתנו לעותרים קנטרניים מיוצגים ממימון זר, על שיטת בחירת השופטים המשכפל את עצמו, על סמכויות שבג"צ גנב לעצמו, על חוקה לא קיימת שהחוק "לא חוקתי".

שוויון מוחלט זו האידיאולוגיה הקומוניסטית בולשביקית, שהשמאל הקיצוני באמצעותה הגיע לנוראים שבפשעי האנושות. צפון קוריאה זה הדוגמה העדכנית.

יש לקעקע עד היסוד את "ערך השוויון" (יש בלבול עצום ומכוון בין אפליה ללא סיבה ראוייה לבין שטחיות אכזרית קומוניסטית שכל מה שלא שווה פירושו אפליה, ויש להשוותו בכח. זה חורבן ואנרכיה טוטאלית) ולהחזיר את השפיות והדמוקרטיה וערכי היהדות והחרות האישית לסד הערכים של מדינת ישראל.

אולי לאחר שנצליח נוכל לומר מעז יצא מתוק.