"אני לא חי כמוהו ולא מתנהג כמוהו, אבל אני לא בעד להפיל ראש ממשלה בחקירות", אומר גפני. "נראה לי שמחפשים אותו מתחת לאדמה. אי-אפשר להפיל אותו כי אין לו מתחרים" • גם השר ליצמן מאשים: התקשורת רודפת אחרי נתניהו

"אני לא מכיר את כל נתוני ופרטי החקירות שהוא מעורב בהן, אבל נראה לי שמחפשים אותו מתחת לאדמה" – כך אומר יו"ר וועדת הכספים, ח"כ משה גפני בראיון לעיתון הכלכלי "גלובס".

גפני הוסיף, "אי-אפשר להפיל אותו כי אין לו מתחרים. השאלה אם החקירות האלה הופכות אותו לבלתי כשיר, ואני לא חושב כך ולא מקבל את המכרזים שמוציאים כדי להביא עדי מדינה".

בהמשך דבריו שיגר הח"כ עקיצה קטנה לעבר ראש הממשלה על ההאשמות בנוגע לחיי הפאר. "אני לא חי כמוהו ולא מתנהג כמוהו, אבל אני לא בעד להפיל ראש ממשלה בחקירות, אלא אם כן יש משהו איום ונורא".

בראיון לעיתון בשבע, נשאל שר הבריאות יעקב ליצמן מתי יתקיימו הבחירות, וענה: "באמצע 2019". לדבריו, הממשלה לא תיפול בגלל חקירות נתניהו. "הסתכלתי על ראש הממשלה בתקופה האחרונה איך שהוא עובד, ראיתי אותו בממשלה, ראיתי אותו עם ראשי מפלגות, והוא מתפקד מצוין, חזק, הרבה יותר טוב מאשר בקדנציה הקודמת".

במקרה ויוגש כתב אישום, אומר ליצמן כי "כבר היום יותר קשה לו לתפקד בגלל כל המהומות מסביב, אבל עובדה שהוא מתפקד. אני לא יודע מה בדיוק היה וגם לא מה יהיה, אבל אני רואה למשל שבסיפור של שרה נתניהו היו שמונה תיקי חקירות, וזה נגמר בחצי. צריך לחכות". ליצמן הוסיף בראיון כי כלי התקשורת רודפים את ראש הממשלה בנימין נתניהו.