צילום: צילום: פלאש 90

"יחידת החיסול של עיתון 'הארץ'": ח"כ ביטן מגיב על הפרסומים נגדו

יממה לאחר פרסום דבר החקירה נגדו, מפרסם יו"ר הקואליציה טור שבו הוא הודף את החשדות נגדו ומאשים את המשטרה ועיתון 'הארץ': "אני מתבייש שבמדינה שלי קיים עיתון שפועל כיחידת חיסול. מי רקם שם את המזימה במחשכים?"
 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

יממה לאחר הפרסום ב'הארץ' על חקירה פלילית המתנהלת נגדו מפרסם יו"ר הקואליציה, ח"כ דוד ביטן, טור תגובה זועם בעיתון 'מעריב'. "יותר מ־30 שנה אני משרת את הציבור, תמיד ביושר ובאומץ. כך חונכתי וכך אני מאמין שעלי לפעול. כל רכושי הוא דירה שרכשתי יחד עם רעייתי בראשון לציון ופרנסתנו משכר עבודה. עשייה ציבורית של 30 שנה מותקפת על ידי יחידת החיסול שנקראת עיתון “הארץ”, שממניעים פוליטיים ובעיתוי לא מקרי הופכת ידיעה ממוחזרת לכותרת ראשית בעיתון וזאת כדי לנסות לרפות את ידי בפעילותי הציבורית. אני מתבייש שבמדינה שלי קיים עיתון שפועל כיחידת חיסול. זו השחיתות האמיתית והאמת צריכה להיאמר", כותב ביטן.

לדבריו, "איני בורח מעברי ואיני מתבייש בו….נושא החקירות מופיע אף בערך הוויקיפדיה שלי כי אני מאמין בשקיפות של איש ציבור כלפי בוחריו. פעילותי בעירייה נחקרה בעבר ונבחנה על ידי כל רשויות אכיפת החוק. ועדיין, עיתון “הארץ” מפרסם ידיעה כאילו היא חדשה. מי רקם שם את המזימה במחשכים? מי מבקש להלך אימים?"

מקרי? המשטרה בודקת חשד פלילי מעברו של יו"ר הקואליציה

ביטן מוסיף: "בואו נדבר רגע על דמוקרטיה. זו לא דמוקרטיה, חברים, זהו ניסיון לסתום פיות ולכבול ידיים של שלטון נבחר בשל מניעים פוליטיים ועל כך איני מוכן לעבור לסדר היום. שהציבור יחליט מי כאן צריך לשבת בחדרי החקירות. אני מאמין במדינת ישראל ובכל מה שהיא מייצגת. המדינה הקטנה שלנו היא נס, נס שמנסים לחבל בו כל הזמן ועלינו לשמור עליה מכל משמר. אלה שצורחים כי הדמוקרטיה הישראלית בסכנה לא מכבדים את הכרעת הרוב הדמוקרטי, והציבור מתחיל לאבד אמון".

"יש שבוכים בדמעות תנין על מצבה הקשה של העיתונות. כדאי שבמקום לבכות יעשו חשבון נפש עמוק ויבדקו אם לא בהם האשם. נבחרתי על ידי מצביעי הליכוד כדי לקדם את מה שמשותף באמונתנו. אמשיך לעשות זאת ללא מורא וללא פחד, וכמו שאמר אדם גדול ממני – אם יש כמה יפי נפש שהחלו לעקם את האף שלהם, אז שיהיה להם אף עקום", מסיים יו"ר הקואליציה.

כתבות קשורות

6 תגובות

 1. דוד ביטן מגיש הצעת חוק כל מי שנתפס במדינה עם אף עקום תוך כדי אכילת חמוצים
  דינו מאסר 10 שנים בעוון פגיעה בשלטון הנבחר

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן