יועץ התקשורת של העובדת החרדית שתובעת את רעיית רה״מ, הגיש אמש הצעת עבודה לעדה מרכזית בתיק, במה שעשוי להתברר כניסיון חמור לשיבוש הליכים. משפחת נתניהו: ״זהו קצה הקרחון של השיטות בהן פועלת חבורת מני נפתלי״ • ואיך הגיב יועץ התקשורת? כל הפרטים

ניסיון לשיבוש הליכי חקירה? בתיק הנוכחי נגד אשת ראש הממשלה מתברר, כי עובדת נוספת שעבדה יחד עם התובעת בקומה השנייה של מעון רה"מ ומתוארת כמי שהייתה עדה להתקפי הזעם של אשת ראש הממשלה, קיבלה הצעת עבודה מיועץ התקשורת של המתלוננת. כך פורסם לראשונה בחדשות 2.

אותו יועץ תקשורת ייצג גם את מני נפתלי ומייצג את משרד עורכי הדין שהיה מעורב בכל שלוש התביעות האחרונות נגד אשת ראש הממשלה.

יועץ התקשורת כתב לעובדת: "אני מנכ"ל של חברה שעוסקת בתחום התקשורת, פרסום, יח"צ. אני רוצה להציע לך תפקיד אצלנו בחברה".

העובדת שאלה אותו במה מדובר וכך הוא ענה לה: "אנחנו מחפשים לכמה תפקידים, אחד מהם הוא עוזרת אישית למנכ"ל, אם יש לך ניסיון אחר רלוונטי אפשר לבדוק את התאמתך גם לתפקידים אחרים". השיחה בין השניים הסתיימה בכך שהם סיכמו שידברו בהמשך.


מוקדם יותר היום העובדת שתבעה את אשת ראש הממשלה מסרה עדות במשטרה. זאת לאחר שביקשה באמצעות עורך דינה להגיע למשטרת ירושלים במגרש הרוסים ולהגיש תלונה נגד אשת רה"מ.

בהתייעצות שהתקיימה בין גורמי חקירה במשטרת ירושלים ובאגף החקירות והמודיעין במטה הארצי הוחלט לגבות מהעובדת תלונה ובמקביל לגבות עדות מפורטת על תלונתה.

בסיומה של העדות יוחלט באגף החקירות בהתייעצות עם הפרקליטות כיצד לטפל בתלונה נגד אשת ראש הממשלה.

עובדת חרדית תובעת את נתניהו: "הרגשתי כמו שפחה"


מטעמו של יועץ התקשורת של התובעת נמסר בתגובה: "מהראיות שבידיי עולה כי העובדת ביקשה לסיים את עבודתה כבר בעבר אך כפי הנראה הופעלו עליה לחצים שלא לעשות זאת. אכן פניתי אתמול בערב לגברת בניסיון לסייע לה, מתוך דאגה אמתית לשלומה וכחלק ממחויבותי כאזרח להעניק עזרה לזולת".

"אני מציע לכל הצוות המוכשר של משפחת נתניהו לעשות חשבון נפש עמוק, להסתכל במראה ולנסות להסביר לעצמים כיצד הם מוכנים לתת יד לפגיעה כל כך קשה בעובדים".

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה: ״זהו רק קצה הקרחון של השיטות הבזויות בהן פועלת חבורת מני נפתלי, עורכי דינה והיחצ״ן שלהם".

"אבל הציבור חכם ומבין שמדובר בטענות כוזבות ובשיטות פסולות שכל מטרתן לפגוע באשת בראש הממשלה. אין גבול לרדיפה ולרצח אופי, ולראייה הניסיון של היחצ״ן שלהם לגייס עובדת במעון ראש הממשלה ע״י הצעות עבודה מפתות ומצוצות מן האצבע".

"מי מציע בהודעה תפקיד של עוזרת מנכ״ל לעובדת שלא פגש מעולם, שבמקרה היא עדה מרכזית. כל הקנוניה נחשפת בהודעה זו״.