נערך למהלך מדיני? נתניהו לבית הלבן: "אפשרו לפולארד לעלות לישראל"

רה"מ פנה לאחרונה לבית הלבן בבקשה לאפשר למרגל הישראלי לעלות לישראל. עפ"י ההצעה פולארד ימשיך להתנהל גם בארץ תחת המגבלות של ביהמ"ש האמריקני. הערכה היא שמהלך כזה עשוי לרכך התנגדות למהלך מדיני - אם זה יצא אל הפועל

ראש הממשלה וגורמים מדיניים נוספים פנו לאחרונה לבית הלבן בבקשה לאפשר למרגל הישראלי, יהונתן פולארד, לעלות ארצה – כך נחשף הערב בערוץ 2. ע"פ הדיווח, הבקשה הועברה בצל האצת המאמצים האמריקנים להתנעת מהלך מדיני בין ישראל לפלסטינים ונתניהו, כמו גם גורמים נוספים, מעלים את הבקשה הזו בפני האנשים הקרובים ביותר לטראמפ כשברור להם שגם אם זה לא יהיה חלק ממהלך מדיני מול הפלסטינים, תמונות של העולה החדש פולארד נוחת בישראל בזמן שמדברים עם הפלשתינים יכולים ללא ספק לרכך התנגדות צפויה מצד שרי הימין.

על פי ההצעה החדשה פולארד ימשיך להתנהל תחת אותן מגבלות שהטיל עליו בית המשפט האמריקני לפני שנתיים אחרי ששוחרר ממאסר של 30 שנה בכלא, ובהם בין השאר, מעצר הבית באיזוק אלקטרוני ואיסור על מגע עם התקשורת.

גורמים בבית הלבן אישרו את עצם הפניה. מלשכת ראש הממשלה נמסר: "בכל מקרה ראש הממשלה מעלה את סוגיית פולארד כמעט בכל פגישה עם גורמי הממשל האמריקני".

פולארד במסר לנתניהו: "אל תשכח אותי במהלך פגישתך עם טראמפ"

כזכור, האתר האמריקני 'פוליטיקו' חשף בתחילת השבוע כי חתנו היהודי ויועצו הבכיר של נשיא ארה"ב, ג'רארד קושנר, ערך ביקור חשאי בסעודיה במהלך סוף השבוע שעבר.

ע"פ הדיווח, מטרת הביקור היתה לקדם את התהליך המדיני, כאשר בניגוד לפעמיים הקודמות בהן ביקר קושנר בממלכה – הפעם הוא עסק בנושא הזה בלבד.

עוד דווח כי השליח למזרח התיכון, ג'ייסון גרינבלט וסגנית היועץ לביטחון לאומי, דינה פאוול, השתתפו אף הם בביקור.

2 תגובות

מי מאמין היינו כחולמים איך שפולארד יצא מהכלא השפל האמריקאי. וכן הוא כמעט לגמרי משוחרר.
כך גם נאמר על מלך המשיח אין בן דוד בא אלא בהשיח הדעת

לא אמיתי…………………………………………………………………………..
זה פולארד??????????????????????????
איפה התלתלים יונתן???????????

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן