ראש הממשלה בנימין נתניהו הצהיר במהלך ביקורו בלונדון כי "הגרמנים לא היו חותמים על עסקה אם לא היו מקבלים ערבויות ברורות ממומחים בעניין - צפויה לכם נפילת מתח". בתוך כך, נתניהו נועד עם רה"מ בריטניה וקרא "לא לבטל את הסכם הגרעין, אלא לשפר אותו"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הצהיר היום (ה') במהלך ביקורו בלונדון כי עסקת הצוללות מול הגרמנים "אינה נעצרת אפילו במילימטר". כך פורסם לראשונה בחדשות 10.

"הגרמנים לא היו חותמים על עסקה אם לא היו מקבלים ערבויות ברורות ממומחים בעניין – צפויה לכם נפילת מתח", אמר נתניהו לאחר שנשאל על עסקת הצוללות.

אתמול נחשף כי על אף שהמספנה הגרמנית תיסנקורפ פרסמה כי לא מצאה כל שחיתות במעשי מנכ"ל הקונצרן, הוא ו"מחזיק התיק הישראלי" הועברו מתפקידיהם.

על פי הדיווחים, הסיבה להעברת הבכירים נבע מכך שלא דיווחו על מעורבות שמרון בעסקה וכי הדבר היה מצופה מהם.

בתיסנקרופ הגיבו לדברים ואמרו כי העברתם מתפקידיהם אינה קשורה לעסקה עם ישראל.

בתוך כך, נתניהו נועד עם ראש ממשלת בריטניה אשר הביעה את דאגתה מ"ההתנחלויות הבלתי חוקיות".

לפי פרסומים מלשכתה של ראש ממשלת בריטניה, היא ונתניהו שוחחו על הצורך בהתגברות על המכשולים בדרך לשלום, ועל כך שהבנייה בהתנחלויות היא לא המכשול היחיד.

נתניהו מצדו קרא לא לבטל את הסכם הגרעין עם איראן, אלא לשפר אותו.

נתניהו נועד עם ר"מ בריטניה: "לא לבטל את הסכם הגרעין, לשפר אותו"


"האיום שכולנו רואים הוא עלייתה של איראן שנחושה לא רק להשיג הגמוניה אזורית, אלא לפתח נשק גרעיני. היעד שהצבתי לעצמי הוא לא לשמר את העסקה או לבטל את העסקה, אלא לשפר את העסקה ולתקן את הכשלים שבה, ואני חושב שאלה שרוצים לשמר את העסקה צריכים לשתף פעולה בתיקון כשליה".