לאחר 15 שעות של חקירה שוחררו במהלך הלילה הלילה בתנאים מגבילים עו"ד דוד שמרון ומקורב נוסף לרה"מ ששמו טרם הותר לפרסום. "למרות שהוא לא חשוד, לא יהיה מנוס לזמן גם את נתניהו למתן עדות בפרשה", אומר גורם בכיר המקורב לחקירה

פרשת הצוללות: מקורבו ובן דודו של ראש הממשלה, עו"ד דוד שמרון והמקורב הנוסף שעוכב אנש ושמו נאסר לפרסום, שוחררו במהלך הלילה לביתם – זאת לאחר 15 שעות של חקירה אינטנסיבית.

השניים שוחררו בתנאים מגבילים וההערכה היא שהם יוזמנו בקרוב חחקירה נוספת.

במהלך החקירה הם עומתו עם עדותו של עד המדינה, מיקי גנור, שהצביע על מניעים לא כשרים לכאורה באופן התנהלותם סביב העסקאות עם תאגיד טיסנקרופ.

גורם בכיר המקורב לחקירה אמר אמש לערוץ 10 כי בסופו של יום לא יהיה מנוס מזימון רה"מ לעדות במסגרת הפרשה. "הוא אמנם אינו חשוד כעת, אך העובדה שהמעגל הקרוב ביותר שלו מעורב עד צוואר בפרשה מחייבת את זימונו לעדות".

ואילו בכיר בליכוד אמר לערותץ: "למרות הניסיונות לייצר אווירת לינץ׳ של משפט תקשורתי שתוצאותיו סומנו מראש – היועץ המשפטי לממשלה ופרקליטות המדינה חוזרים ומבהירים גם עכשיו שראש הממשלה נתניהו אינו חשוד בשום צורה בפרשת הצוללות. זה היה נכון, זה נכון עכשיו – וזה יהיה נכון תמיד".

לדבריו, "הניסיון התקשורתי להטיל דופי בראש הממשלה כי מי ממקורביו נחקרו הוא ניסיון עקר. איזה ערך יש בכלל להליך המשפטי כאשר כל כולו מתנהל מעל דפי העיתונים ובאולפני הטלוויזיה, באמצעות הדלפות לא חוקיות ומגמתיות?"