צילום: פלאש 90

"מי יתנצל על הכותרות המכפישות כשיתברר שלא נפל שום דופי"

בתגובה לפרסומים השונים בעניינם של עורכי הדין שמרון ומולכו, מפרסמת לשכת נתניהו תגובה ובה מתקפה על אופי הדיווחים. "עד לרגע זה לא הוגש כתב אישום נגד איש ממקורביו ואין טענה לשום קשר פסול בינם לבין ראש הממשלה"

בלשכת ראש הממשלה מגיבים הערב בחריפות לדיווחים השונים בענין חקירתם של עורכי הדין דוד שמרון ויצחק מולכו. "הניסיון התקשורתי להטיל דופי בראש הממשלה נתניהו בגלל חקירות של מקורבים הוא ניסיון פסול. עד לרגע זה לא הוגש כתב אישום נגד איש ממקורביו ואין טענה לשום קשר פסול בינם לבין ראש הממשלה" נאמר בתגובה.

בהמשך נכתב: "רק בשבוע שעבר נוקה שמו של גיל שפר שנה אחרי המלצת משטרה לכתב אישום נגדו. מי יתנצל על הכותרות המכפישות כלפי מקורבים של ראש הממשלה כשיתברר שלא נפל שום דופי במעשיהם ובמעשיו של ראש הממשלה?".

מוקדם יותר דווח כי שני מקורביו של ראש הממשלה, עורך הדין דוד שמרון ועורך הדין יצחק מולכו, נחקרו היום בפעם השלישית במסגרת הפרשה, וההערכה היא שהם יוזמנו לחקירות נוספות בימים הקרובים.

מולכו טען בחקירתו כי "לא ראיתי את גנור לפני כמה שנים בשיחת מסדרון. עו"ד דוד שימרון הכיר בינינו. לא דיברתי איתו אחרי זה ולא פגשתי אותו. לא ידעתי שהוא נציג טיסנקרופ" – כך דיווח העיתונאי אביעד גליקמן בערוץ 10.

עוד מדברי מולכו ע"פ הדיווח: "לא ידעתי ששימרון קשור לטינסקרופ. אין לי כל קשר לעיסקה. מעולם לא ניהלתי שליחות כזו או אחרת מול גרמניה. רק מול ארצות הברית ומדינות ערב".

גרסת מולכו: "לא הכרתי את גנור; לא ידעתי ששמרון קשור לעסקה"

7 תגובות

ככה זה בתקשורת. אין מוסר אין ערכים. אנרכיה. כלבי השמירה של האנרכיה.

אם יש משפט צדק אפשר להתנצל אבל אם המשפט מתנהל תחת השפעת חוקים פרסונליים כדוגמת חוק איסור חקירות וחוק איסור לחשוד בראש ממשלה
אז איזה מן בירור זה שלא נפל שום דופי .???
נפל ונפל ואת זה אומר היועץ המשפטי/משפחתי

לא יהיה כלום כי לא היה כלום! ביבי לשילטון!

ארי- את האמת: נימעסת עלינו כבר!!!

כהלפידים הסיתו שתקת – כשתוקפים אותך אתה נהיה מסכן
חוץ מזה אתה יודע מצויין שגם אתה 'מסמן' את יריבך טוב טוב
בוגי , סער ,דנון …………..
גם התקשורת מסמנת את יריביה – ומה בכך

לעיתונאי, מסכים איתך.
מי שיודע אילו טלטלות עובר בימים אלו עולם התשקורת. יודע שאין שם כלום. רק אנשים מושחתים, בכל המובנים. מסואבים. ושקרנים.

ושכחתי להוסיף את העיקר
שיש כאן ריח ברור ומובהק של 'הון ושלטון'
כי בלי ה'הון והשלטון' לא היה כלום כי אין כלום

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *