פרקליט הצמרת שמייצג את רה"מ ורעייתו בפרשיות השונות מדבר באופן גלוי על החולשות של נתניהו, משוכנע שמדובר באיש ישר וחושף למה "כעסו עליו בבית". וגם: ההתעקשות של שרה נתניהו שעלתה לה בכתב אישום בפרשת המעונות

"נתניהו איש ישר. כשתבקשי ממנו רזומה של ההצלחות מול הכישלונות שלו, את תעמדי עם פה פעור. עם זאת, הוא מעריץ ממון כהשקפת עולם. אני מכיר את החולשה הזאת לבעלי ההון", כך אומר פרקליטם ומקורבם של בני הזוג נתניהו, עורך הדין יעקב ויינרוט, בראיון מיוחד שישודר הערב בערוץ 2.

במהלך הראיון התייחס ויינרוט בהרחבה לחולשות השונות של נתניהו, בהן החולשה המפורסמת לסיגרים: "אם תשאלי אותו כמה עולה מסטיק או לחם טווח הפספוס שלו יהיה נורא ואיום. הוא לא חי את עולם המחירים. קנה סיגרים בהון רב של כסף במשך שנים ולכן כעסו עליו בבית – בגלל העישון וגם בגלל המחירים".

בנוגע לאישום נגד רעייתו של ראש הממשלה פרשת המעונות: "אי אפשר להתעשר מאוכל. מה עושים עם אלפי ארוחות? לא היה צריך אפילו עסקה. היה אפשר להגיע למצב שכשנפתחה החקירה יושבים עם החשבת ושואלים אותה – 'על מה מדובר, קחו צ'ק ועזבו אותנו' וזה היה נגמר".

למה זה לא קרה? ויינרוט משיב: ניסיתי לשכנע אותה, היא לא הסכימה.

עו"ד ויינרוט: "לא נלך לעסקת טיעון בפרשת המעונות. נלחם וננצח"

בתוך כך, ראש הממשלה, בנימין נתניהו, צפוי להיחקר היום בפעם בפעם החמישית במסגרת פרשת המתנות (תיק 1000) והשיחות עם נוני מוזס (תיק 2000). יצוין כי זו הפעם הראשונה בה נחקר ראש הממשלה מאז הפך ראש הסגל לשעבר, ארי הרו, לעד מדינה

חוקרי להב 433 יגיעו הבוקר למעונו של ראש הממשלה בירושלים, שם תתבצע החקירה שצפויה להימשך שעות ארוכות. בנוסף קיימת היתכנות שהם ישאלו אותו על פרשת הצוללות – לא כחשוד אלא במסגרת מה שמכונה "עדות פתוחה".

לראשונה מאז הפך ארי הרו לעד מדינה: ראש הממשלה ייחקר היום