מעון ראש הממשלה. צילום: פלאש 90

מה התרחש בבלפור? מלחמת הגרסאות בין שרה נתניהו לעובדת החרדית

לצד המשפט המתנהל בימים אלו, הקרב בין רעיית רה"מ לעובדת החרדית שתובעת אותה יוצא לתקשורת. העובדת מתארת מציאות של התעמרות בלתי נתפסת, במשפחת נתניהו טוענים: להד"מ • וגם: כיצד התנהלו העניינים כאשר רה"מ נכח בבית?

 • עצוב: טיפל בילדים תשושי נפש ונכנס לדיכאון עמוק

  תוכן מקודם

 • אמירת פרשת המן שתים מקרא ואחד תרגום ביחד עם מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי

  תוכן מקודם

 • פגישה שבוטלה פעמיים והצילה חיים

  תוכן מקודם

 • ראש ישיבת פורת יוסף בבקשה יוצאת דופן: הצילו תלמיד שלי!

  תוכן מקודם

"אני לא יודעת מה היה קורה אם הייתי נשארת שם עוד שנייה", סיפרה בריאיון בלעדי לגיא פלג. "הגברת כל הזמן צועקת. היא יכולה להתחיל לצעוק ולהשתולל. בפעם האחרונה שהגברת צווחה עליי היא אמרה לי 'את גוש של כלום. את לא מבינה, לא שומעת'. היא ממש צעקה את זה בכל הכוח ומאוד נעלבתי": כך מתארת ש"ר, העובדת החרדית שתובעת את רעיית רה"מ על העסקה פוגענית, בראיון לערוץ 2.

העובדת מוסיפה: "בכל זאת, אני לא עומדת מול סתם אישה מהרחוב שהציעה לי עבודה, אני מול אשת ראש הממשלה, שהוא האדם הכי חשוב שכל הזמן דואג לנו ולמדינה שהכל יהיה בסדר. כל הזמן ניצנץ לי מה הם יעשו לי אם אני אעז להגיד משהו. אני סתם אישה רגילה. לעמוד מולה בכאלו סיטואציות זה מאוד מפחיד".

לטענתה, "כל מי ששבר משהו או הכתים בגד, העוזרת צריכה לקנות חדש בדיוק כזה. זה לא מעניין אותה כמה זה עלה ומאיפה זה. אם תגיד לה שאתה לא רוצה לקנות, זה פשוט יורד לך מהמשכורת".

כשנשאלה מדוע לא הפסיקה לעבוד בבית ראש הממשלה אם ההעסקה הייתה כה פוגענית, השיבה: "עברתי תהליך של ארבעה חודשים. עשיתי מבחנים, הבטיחו לי להיות עובדת מדינה עם שכר נורמלי, משהו שאני לא אצליח לקבל בחוץ. שיניתי את החיים שלי כדי להצליח בעבודה. אף אחד לא אמר לי מראש 'את הולכת לעבוד עם חולת נפש, את עלולה לקבל צעקות, מכות, אלימות מילולית ופיזית'. אף אחד לא הכין אותי".

עוד מדבריה של העובדת בראיון: "החלטתי להרים ידיים ביום למחרת יום הכיפורים האחרון. זה היה יום שהגברת הייתה נזעמת וכועסת והחלטתי שאני לא יכולה להישאר שם. באותו שבוע בעלי נתן לי את הכוח ואמר לי 'אני נותן לך גיבוי מלא ונכון שהגשמת לי את החלום וסוף סוף אני נכנס לכולל', אחרי כל כך הרבה שנים שבעלי עובד בשתי עבודות".

ואיפה היה ראש הממשלה עצמו בכל הסיפור? "אני יודעת שהגברת כל כך חכמה בשביל לעשות את ההבדל המאוד משמעותי בהתנהגות אלינו כשהוא נמצא וכשהוא לא נמצא. גם אם יש משהו שהיא רצתה נורא לכעוס עלינו והוא נמצא, היא פשוט תגיד לנו 'תרדי רגע להפסקה לרבע שעה' עד שהוא יצא, גם הוא וגם הבן. באיזשהו מקום גם עליו ריחמתי".

מבוכה לתביעה בפרשת רעיית רה"מ: "עובדים יכולים לעזוב"

תגובת משפחת נתניהו לטענות המתוארות – חריפה וארוכה מהרגיל, והיא מובאת כאן:

לאחר שנחלו מפלה ניצחת בבית הדין ממשיכים ש"ר ועורכי דינה הנואשים לנסות ולהכפיש את הגברת נתניהו באמצעות השקרים הממוחזרים והמרושעים שלהם וכן לסחוט כספים שלא ביושר. ש"ר מנסה באופן מכוער לסחוט סכום אסטרונומי של כרבע מיליון שקלים על העסקה של פחות מחודש ימים במעון ראש הממשלה, שמתוכם שהתה במחיצת הגברת נתניהו שעות בודדות בלבד.

נשיא בית הדין כבר קבע נחרצות שרבן ועורכי דינה הגישו כתב תביעה בלשון מכפישה ולא עניינית שנועדה לצורכי תקשורת. כך גם דבריה השקריים של ש"ר בריאיון הזה שמטרתו ניסיון פסול נוסף להטות את החלטת השופט. אנו בטוחים שהאמת תנצח ותצא לאור.

חרף הניסיון למניפולציה רגשית בתקשורת מצידם של ש"ר ועורכי דינה הערב – הנה כמה הוכחות לשקרים הבוטים שלה, בנוסף לדברים, השקרים הרבים שהיא מייחסת לרעיית ראש הממשלה: היא עבדה בפועל 22 ימים ובכל משמרת בממוצע פחות מחמש שעות. בכתב התביעה היא טוענת שכל יום נטלה ידיים מעל 100 פעמים עד שעורה נסדק. זה לבדו לוקח לפחות 300 דקות, שהן חמש שעות. מתי הספיקה לעבוד?

היא גם טוענת בכתב התביעה שבנוסף לכך, בכל יום החליפה בגדים עשרות פעמים. גם זה לוקח לפחות שעתיים. והכול בפחות מחמש שעות עבודה בממוצע? איך? היא טוענת שנסה על נפשה כששרה נתניהו ניסתה להכות אותה ועוד הספיקה להחליף בגדים. זהו שקר גמור. שרה נתניהו לא ניסתה להכות אותה ובכלל, מי עוצר להחליף בגדים באמצע מנוסה על נפשו?

היא טוענת בתביעתה שהתחילה לעבוד ב-27.8 אך האמת היא שהחלה לעבוד רק שישה ימים אחר כך. ביום הראשון לעבודתה עבדה פחות מחמש שעות עד שלוש בצהריים. בלילה, שש שעות אחרי שעזבה את מעון ראש הממשלה, שלחה סמס: 'אני גמורה. העבודה הזו מוחקת את הגוף והבריאות'. זה אחרי יום העבודה הראשון של פחות מחמש שעות. נו באמת. היא טוענת שמנעו ממנה לאכול, לשתות וללכת לשירותים. שקר מוחלט. עובדי המעון בקומה העליונה, והיא בתוכם, אוכלים, שותים והולכים לשירותים בקומה הראשונה כמו כל עובדי הבית מתי שהם חפצים. זה הזוי לטעון אחרת.

כפי שאמר נשיא בית הדין, אם היה לה כל כך רע אחרי היום הראשון, מדוע המשיכה לעבוד? ומדוע היא מבקשת לחזור לעבוד במקום שהיה לה כל כך רע? שקרים אלה הם בסך הכול דוגמאות בודדות מתוך עשרות הכזבים בתביעה המרושעת, הזדונית וההזויה שמטרתה לפגוע בראש הממשלה וברעייתו. כל אדם בר דעת מבין שאי אפשר להתייחס לשקרים האלה ברצינות".

11 תגובות

גם אם זה נכון ובודאי אם זה לא נכון, מה עם מוציא שם רע, ומה עם לשון הרע, יש כללים ברורים ביהדות במקרים כאלה, ומה שהגברת עושה לשרה זה פשוט עוון בל יכופר,
אסור על פי ההלכה ללכת ולספר לכל העולם מה שהיא עשתה לה, מקסימום שתספר לבעלה שקשה לה להמשיך שם, או שתיגש לביהמ"ש לתבוע אותה, אם בכלל אפשר לתבוע במצב כזה, אבל לספר ולהכפיש, זו לא דרכנו ומתפקידנו לא לקבל את הלשון הרע הזה בשום פנים ואופן ולא להאמין לזה,

כתוספת לדברי יוחנן.לא מתאים בכלל הידיעה הזו באתר הנחשב נקי חובתכם להוריד זאת מהאתר

כל רגע שהכתבה לא מוסרת מהאתר זהו חטא של מנהל האתר והכתב

"עורכי דגנ נושאים על כתפיהם אחריות לא קלה לספק לגולשים תכנים חדשותיים נקיים מכל רבב לשון הרע רכילות וכ"ו ללא פשרות"{אודות האתר} האמנם??????

נא לא לקרוא לה אשה חרדית!! האם ניסתה ללכת לבית דין לפני שהלכה לערכאות?
עשתה יד אחת עם שמאלנים ואנשי רשע!!! וכמו שיוחנן אמר: לשון הרע, מוציא שם רע. ועוד כל העבירות הכלולים בזה.
וסתם לידיעת האשה, שתתכונן לתביעה על הוצאת דיבה. והיא זו שתפסיד מהעבירה.

יוחנן צודק וגם אם נכון, ודאי לא זה המקום אתר חרדי שאמור להיות כשר למהדרין לא אמור להביא כאלו כתבות.

ליוחנן
עיין בספר שמירת הלשון שכל דיני שמירת הלשון הוא רק על מי ששומר תורה ומצוות,
מי שאינו שומר תורה ומצוות כל דיני שמירת הלשון אינם חלים עליו!!!
ואם היה בזה משון לשון לכאורה האתר גם היה אסור לו להביא את הסיפור הזה משום לשון הרע….

אהרן היקר ידועים דברי החזון איש שחילונים בימינו נחשבים "תינוקות שנשבו " ולפי זה ייתכן ואסור לדבר עליהם לשון הרע ועל כל פנים לדבר רע על אדם זה לא מועיל לנפשו של המדבר כדאי שנחפש מצוות אחרות

האשה הזו נשמעת מדומיינת לחלוטין,
השקרים שלה מידי הזויים ומוזרים מכדי שיאמינו לה,
נראה שהיא אשה בעיתית שזקוקה ליחס וצומי מהתקשורת,
אם רק היתה אומרת דברים קצת יותר הגיונים יתכן והיו יותר קונים את הלוקשים שלה,
אבל כשהיא אומרת שהיא צרחה והכתה אותה זה בכלל לא הגיוני!!!

כל מה שלא חלים דיני שמירת הלשון זה לא מדבר על החילונים של ימינו שהם כתינוקות שנשבו. מה שכן בדבר שהכל מקרה יתפרסם אין עניין לא לספר ולגבי הערכאות לא נראה לי שצריך ללכת לבית דין אם זה ברור כשמש שהצד השני לא יגיע.

מגיע לBB על שתומך בעשירים ופחות בעניים .כולנו זוכרים שתמך בלפיד.למה שאזרח ירוויח 6 ושופט 50000? ולמה שעובדים בכירים בשירות המדינה ירוויחו עשרות אלפי שקלים הרי זה כספנו!!!!!!ולכן אסור שראש ממשלה יכהן יותר משתי קדנציות כי אז זה נהיה מאפיה.

Comments are closed.