תושבת נוה צוף שנחלצה בנס מפיגוע אבנים מסוכן, משחזרת את רגעי האימה: "שמרתי על קור רוח והמשכתי בנסיעה, זה מה שלמדנו בקורס הישרדות, עד שהגעתי למוצב הסמוך שם עצרתי...מיד ראיתי שכולי מלאה ברסיסים ושנפצעתי קצת ביד"

האם טרור האבנים חוזר לכבישי יו"ש? לאחר שבועות של שקט יחסי, שוב נרשמו מספר אירועים של יידוי אבנים וזריקת בקבוקי תבערה לעבר רכבים ישראלים בצירים שמעבר לקו הירוק, אירועים שאך בנס לא הסתיימו בנפגעים בנפש.

אמש בשעות הבוקר הותקפה תושבת נוה צוף ע"י מחבלים שיידו לעבר מכוניתה אבנים גדולות במיוחד. אחת מהן ניפצה את השמשה ובדרך נס לא פגעה בנהגת. "יצאתי מהבית בערך ב־6 וחצי בבוקר, למזלי הילד שלי לא היה ברכב. כשהגעתי לאזור המבתרים סמוך לכפר דיר ניזאם הרגשתי בום אדיר בתוך הרכב. בשנייה הראשונה הייתי בטוחה שיורים עליי, אבל מיד ראיתי את האבן החדה שחדרה כמעט כולה לתוך הרכב וניפצה את כל השמשה הקדמית", היא משחזרת בראיון ל'ידיעות אחרונות'.

הנהגת מוסיפה: "שמרתי על קור רוח והמשכתי בנסיעה, זה מה שלמדנו בקורס הישרדות, עד שהגעתי למוצב הסמוך שם עצרתי. מיד ראיתי שכולי מלאה ברסיסים ושנפצעתי קצת ביד…האבן הייתה חדה במיוחד, בכוונה כדי לחדור. זה ממש נס שהפיגוע הזה לא הסתיים בנפגעים בנפש"

בסיום הראיון היא אומרת: לפני חמש שנים נסענו לנווה־צוף וזרקו עלינו בקבוק תבערה שבנס לא התלקח. אותי האירועים האלה לא מרתיעים. אנחנו לא נזוז מכאן, אבל במקביל צריך להגביר את ההרתעה".

"הטרור העממי" חוזר לעוקף חוסאן? פצועה קל מידויי אבנים הלילה