הבוקר נפטר הילד דוד מגר ז"ל בן הרה"ג מנחם חיים מגר שליט"א מאברכי כולל גרודנא ומבני הקהילה החרדית באשדוד. לפני מספר ימים התלונן על כאב ראש, הוא הובהל לבית החולים שם גילו כי מדובר בדימום מוחי, אך למרבה הצער נקבע מותו

ברוך דיין האמת. טרגדיה קשה בעיר אשדוד כאשר ילד בן 4 נפטר כתוצאה מדימום מוחי. הילד דוד מגר ז"ל בן הרה"ג מנחם חיים מגר שליט"א מאברכי כולל גרודנא ומבני הקהילה החרדית באשדוד, נלקח הבוקר לבית עולמו.

ביום חמישי האחרון הילד הקט לא חש בטוב והתלונן על כאבים עזים בראשו, הילד הובהל לבית החולים 'אסותא' בעיר, שם איבד את הכרתו. לאחר בדיקת סי.טי. אובחן כי סובל מדימום פנימי במוחו ומיד הועבר הילד לבית החולים שיבא בתל השומר שם למרבה הצער, נפטר הבוקר.

בימים אלו נשאו בני הישיבה ואברכי הקהילה בעיר, כמו כן בוגרי ישיבת גרודנא שבכל אתר ואתר, תפילות וחיזוקים מיוחדים לרפואת הילד הרך הזך והנקי שלא טעם, טעם חטא מימיו.

הלווייתו יצאה בשעות אחה"צ מאולם ההספדים בבית העלמין באשדוד, בהשתתפות בני המשפחה, מכרים וידידים רבים.

עין לא נותרה יבשה לנוכח קולות הבכי של האב הרה"ג ר' מנחם מגר, שדברי ההספדו חדרו לעומק הלבבות. "השם נתן השם לקח", הצדיק עליו את הדין והוסיף, "אמרו לי כי ההלכה היא שמותר לעורר אך לא להספיד. לעורר אני לא ראוי, אבל אני לא חושב שצריך לעורר. לראות את המיטה של הבן שלי פה, זהו החיזוק הכי גדול שיכול להיות. כשרואים אבא מבכה ילד שעד לפני ימים ספורים היה במיטבו וברגע אחד הכל התחלף, אין כבר צורך לעורר על דבר".

בקול חנוק מדמעות הוסיף דברים בשמו של ראש הישיבה, מרן הגרד"צ קרלנשטיין זצ"ל, "ראש הישיבה זצ"ל היה מבקש להתחזק בלימוד התורה, לצד שמירת הפה מדברים האסורים וכך גם להיזהר בזהירות יתירה באהבת חינם".

הוא נטמן בחלקה חדשה, חלקת הילדים, שקודשה היום. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.