"גבאי חצוף. חצה כל גבול. תמכתי בו ואני חש מרומה"

נמשכת הסערה סביב התבטאותו השנויה במחלוקת של יו"ר מפלגת העבודה. אופיר פינס, אחד מבכירי המפלגה לשעבר, תוקף: "התאפקתי שבועות רבים אבל אי אפשר עוד להחריש. האמת אני בשוק מאבי גבאי. ההתבטאות שלו חצתה כל גבול"

סערת ההתבטאות של אבי גבאי: "בכאב רב ובצער עמוק אני כותב את הדברים האלה. התאפקתי שבועות רבים אבל אי אפשר עוד להחריש. האמת אני בשוק מאבי גבאי. הוא חצוף”, כך כתב הבוקר אופיר פינס, אחד מבכירי מפלגת העבודה לשעבר שכיהן, בין היתר, בתפקיד שר הפנים מטעמה של המפלגה.

הוא הוסיף: "ההתבטאות האחרונה של גבאי, שחוזרת על דברי ההסתה של נתניהו נגדנו, חצתה כול קו אדום. אנחנו יהודים ציונים, שאוהבים את המדינה, דמוקרטים, מתונים, רודפי שלום וחרדים לביטחון המדינה. אין לנו פוביה מזרים, אנחנו נגד גזענות ואלימות, מכבדים את המיעוט הערבי ולא חיים בתחושה שכל העולם נגדנו, אבל כן חיים בתחושה שהבון טון היום הוא לתקוף, להשמיץ ולהסית נגדנו”.

"כמי שתמך בגבאי אני חש מרומה", מסיים פינס את דבריו.

סערת ההתבטאות של אבי גבאי: דרעי מברך, פרץ מסתייג, גלאון תוקפת

2 תגובות

לדעתי לא מתאים לכתוב באתר מכובד כמו JDN, על דברי גבאי 'התבטאות שנויה במחלוקת', הוא אמר דברים נכונים בהחלט בהשקפה יהודית אמיתית, המחלוקת על דבריו היא מאנשים רחוקים מדת, שלהם צרמו הדברים.

מדינת אילוסטרציה – אין קשר בין ציונות ליהדות

כי להגיד "אנחנו יהודים ציונים, שאוהבים את המדינה, דמוקרטים, מתונים, רודפי שלום וחרדים לביטחון המדינה"

זה כמו להגיד "אנחנו יהודים ציונים, שאוהבים את התורה, אותנטים, אמיתיים, שמוסרים את נפשינו לא לשנות מדרך החינוך של אבותינו ורבותינו, וחילונים (זרים) לתרבות של הגויים"

כי אי אפשר לרקוד על שתי חתונות…

הבהרה לטועים!!
כשאני מדבר על ציונות – אני לא מדבר בכלל על מצוות יישוב ארץ ישראל בכל צורה שהיא.
אני מדבר על החינוך / התרבות הישראלית, שהנהיגה האבות הציונים, שאין ביניהם כל קשר ליהדות.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *